Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Екстремологія – екстремальна психопедагогіка

Екстремологія – екстремальна психопедагогіка

Реєстрація до: 25 Лютого 2022

Дата початку: 5 Березня 2022

Дата закінчення: 26 Лютого 2023

Регіон: Київ, Україна

Огранізатор:
УФС "СРУБ"
Вартість:

Від 1000 у.е. за рік навчання грн

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Заняття проходять модулями. 1 модуль – 2 дні. Курс – 6 модулів протягом року. Заключний етап – виїзд в табір на 7 днів для відпрацювання практичних навичок і закріплення пройденого матеріалу. Навчання проводиться на платній основі. Розрахунок по модулях. Можливі відвідування наших платних тренінгів з 30% знижкою.

Додаткова інформація

Випускники курсу екстремології отримують:
  • Відзнаку за пройдений курс для пластунів, тренерів громадських організацій, інструкторів, скаутів
  • Свідоцтво про проходження курсів
  • Нови знання
  • Cтанете членом команди екстремологiв
  • Покращені свої адаптаційні якості, навчитеся правильно і своєчасно реагувати в екстремальних ситуаціях. Весь теоретичний матеріал програми закріплюється на практиці
  • Тренування здійснюються в модельованих та реальних умовах, для вироблення вміння застосовуються стандартні ситуації, які виникають у житті. Завдяки цьому в стресових ситуаціях Ви зможете підключати приховані резерви організму, знаходити вихід з будь-якої обставини. Досягаєте повного єднання з навколишнім середовищем, без внутрішніх конфліктів.

Цільова аудиторія

молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
УФС "СРУБ"
Вартість:

Від 1000 у.е. за рік навчання грн

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko