Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Інтенсивний онлайн-курс “Агрономія”

Інтенсивний онлайн-курс “Агрономія”

Дата початку: 1 Лютого 2021

Огранізатор:
Prometheus
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Про курс

Аграрій з високим рівнем знань та вмінь ніколи не залишиться без роботи, а навпаки – зможе побудувати сталу кар’єру, адже аграрна галузь – одна з ключових для економіки будь-якої сучасної країни. Сільське господарство – найбільший та найстабільніший працедавець світу.

У курсі «Агрономія» на вас чекають дев’ять лекцій з теорії, техніки, технологій та ведення аграрного бізнесу у сучасних умовах.

Якісні знання про високорівневі системи – біоценози, екологію та стійкість рослин – вже стали фундаментом для побудови успішної кар’єри та фінансового добробуту.

Вміння отримувати стабільні врожаї та реалізовувати біологічний потенціал сільськогосподарських культур потрібні як в Україні, так і в провідних аграрних компаніях по всьому світі. А навички проведення аграрного аудиту – запорука попиту на спеціаліста.

Саме для тих, хто бажає отримати ці знання та вміння, створено інтенсивний курс «Агрономія»!

Детальніше: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:UCAB+AGRO101+2021_T1/about

Цільова аудиторія

молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Prometheus
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko