Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Інтерактивні методи та інструменти успіху психолога, тренера, педагога

Інтерактивні методи та інструменти успіху психолога, тренера, педагога

Реєстрація до: 22 Листопада 2020

Дата початку: 23 Листопада 2020

Дата закінчення: 23 Листопада 2020

Огранізатор:
Психологія для професіоналів
Вартість:

Від 200 грн

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Якість роботи психолога, тренера соціально- психологічних та бізнес-тренінгів, педагога визначається рівнем володіння інтерактивними методами та різними інструментами успіху.  На вебінарі розглядаємо і практикуємо розмаїті методи: тренінгової діагностики, метафори (притчі, афоризми, історії), перегляду відеофрагментів та їх аналізу, творчої діяльності, вправ і освоєння технік. Знайомимося з таким інструментами як ментальні та асоціативні метафоричні карти (МАК), вивчаємо можливості їх застосування для поліпшення засвоєння матеріалу Вашими слухачами.   На вебінарі Вас чекає тільки важлива інформація + практичні вправи, спілкування з колегами, потужний імпульс до позитивних змін.

Цільова аудиторія

дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Психологія для професіоналів
Вартість:

Від 200 грн

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko