Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Курс з створення 3D-графіки для ігор "3D-Game Artist"

Курс з створення 3D-графіки для ігор "3D-Game Artist"

Реєстрація до: 21 Червня 2021

Дата початку: 21 Червня 2021

Огранізатор:
3DMAYA
Вартість:

Від 19500 грн

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Фундаментальний курс створення 3D-графіки для ігор від фахівців сфери CG. Ми покажемо всі етапи розробки моделі так, як якщо б це було в ігровій студії. Починаючи з основ комп’ютерної графіки, закінчуючи фіналізацією проекту і імпортом в ігровий движок.

Курс призначений для тих, хто хоче створювати правильні 3D-моделі. Пропси і елементи оточення – все це і багато іншого будемо створювати в процесі навчання. На курсі вчимося працювати тільки з актуальним софтом для 3D-графіки:

  • моделювання в Autodesk Maya,
  • скульптинг Pixologic ZBrush,
  • текстурінг в Substance Painter, рендеринг Marmoset Toolbag і ін.
  • Вивчимо базові принципи роботи з движком Unreal Engine і застосуємо його функції на практиці.

Підсумком навчання на курсі стануть: сертифікат Autodesk, фундамент в CG і дипломний проект, який покладе початок гідного портфоліо.

Цільова аудиторія

підлітки, молодь, дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
3DMAYA
Вартість:

Від 19500 грн

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko