Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Курси гідів та екскурсоводів

Курси гідів та екскурсоводів

Реєстрація до: 20 Березня 2020

Дата початку: 25 Березня 2020

Дата закінчення: 30 Травня 2020

Регіон: Мелітополь, Україна

Огранізатор:
Центр освіти дорослих "Перший"
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Програма розроблена з метою забезпечення попиту на інформацію про історію, природу, визначні місця та привабливі туристичні об’єкти Мелітопольщини та передбачає надання фахової достовірної інформації на основі експозицій Мелітопольського міського краєзнавчого музею, архівних і фондових матеріалів, краєзнавчих досліджень. Реалізація програми сприятиме формуванню позитивної привітальної політики міста та регіону, розширенню культурно-освітнього розвитку громади, а також  сприятиме ідентифікації  Мелітопольщини як привабливої туристичної території та стимулюватиме містян до поглибленого вивчення минулого та сучасного свого краю.

Цільова аудиторія

дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Центр освіти дорослих "Перший"
Вартість:

Безкоштовний

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko