Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Курси підвищення кваліфікації психологів (30 год.)

Курси підвищення кваліфікації психологів (30 год.)

Реєстрація до: 12 Жовтня 2022

Дата початку: 12 Жовтня 2022

Дата закінчення: 9 Листопада 2022

Огранізатор:
Психологія для професіоналів
Вартість:

Від 700 грн

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Львівський навчально-науковий центр професійної освіти

НПУ імені М. П Драгоманова

проводить набір на

 

Курси підвищення кваліфікації

психологів і соціальних педагогів

(30 год.)

12 жовтня 09 листопада  2022 р.

Видається свідоцтво про підвищення кваліфікації

 

Тема: «Сучасний психологічний інструментарій: теорія і практика».

 Викладачі: Ірина Матійків – кандидатка психологічних наук, доцент, експерт в галузі навчання персоналу, розробниця бізнес- та соціально-психологічних тренінгів, авторка психологічного інструментарію та трансформаційних ігор, керівниця центру  «Психологія для професіоналів» структурного підрозділу «Львівський навчально-науковий центр професійної освіти» НПУ імені М. П. Драгоманова.

Тетяна Якимович – кандидатка педагогічних наук, доцент, старший науковий співробітник структурного підрозділу «Львівський навчально-науковий центр професійної освіти» НПУ імені М. П. Драгоманова.

Особливість навчальних курсів – практична спрямованість, простота, доступність, швидке досягнення позитивних результатів завдяки інтерактивним методам навчання (дискусії, мозкові штурми, аналіз ситуацій, тренінгові вправи, тестування, відео аналіз, домашні завдання та ін.) та використанню консультативної платформи.

Дати онлайн-навчання: 12,19, 20 жовтня; 02,09 листопада

Формат: середа (15.00 – 17.00)

Платформа: Zoom

Вартість навчання – 700 грн.

Тел. для реєстрації та уточнення інформації:

067 7720460 (п. Ірина)

 

Додаткова інформація

У програмі курсів:

  • Психолог як тренер, коуч, консультант. 10 базових компетенцій психолога. Застосування психологічного інструментарію «Простір дій», «Арифметика емоцій», «Шепіт емоцій» для особистісного зростання.
  • Сучасний психологічний інструментарій в роботі психолога. Знайомство з колодами (ресурсних висловів «Дари мудрості», коучинговими інструментами «Магія запитань», «Сила перешкод»),
  • Інтерактивні методи в роботі психолога. Застосування відеофрагментів, психологічних технік, метафоричних карт в роботі психолога.
  • Комунікативні технології в роботі психолога.
  • Онлайн-зустріч «Обмін досвідом». Запитання та відповіді.

Цільова аудиторія

молодь, дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Психологія для професіоналів
Вартість:

Від 700 грн

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko