Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

МАК-коучинг. Метафоричні асоціативні карти і коучингові інструменти: практика поєднання

МАК-коучинг. Метафоричні асоціативні карти і коучингові інструменти: практика поєднання

Реєстрація до: 4 Березня 2021

Дата початку: 4 Березня 2021

Дата закінчення: 9 Квітня 2021

Регіон: Львів, Україна

Огранізатор:
Психологія для професіоналів
Вартість:

Від 6100 грн

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Чи хочете Ви навчитися легко, творчо й системно володіти інструментами коучингу в поєднанні з сучасним психологічним інструментарієм − метафоричними асоціативними картами?

Запрошуємо Вас на сертифікований навчально-практичний курс «МАК-коучинг! Метафоричні асоціативні карти і коучингові інструменти: практика поєднання» на базі Львівського навчально-наукового центру професійної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова.

Піісля успішного проходження навчально-практичного курсу та виконання сертифікаційних умов програми Ви отримаєте сертифікат фахівця з МАК-коучингу, що підтверджуватиме Вашу компетентність, а також можливості участі у супервізійних групах та МАК-студіях. Cертифікат – 78 год. (56 акад. год.+ 22 год. самостійної роботи).

Ведуча: Ірина Матійків – кандидат психологічних наук,  фахівець з метафоричних асоціативних карт (МАК), сертифікований тренер бізнес- та соціально-психологічних тренінгів, ведуча психологічних ігор, керівник тренінгового центру «Психологія для професіоналів» структурного підрозділу «Львівський навчально-науковий центр професійної освіти» НПУ імені М. П. Драгоманова.

Програма

Модуль 1. Основи роботи з МАК. Знайомство з метафоричними асоціативними картами (МАК). У чому їх сила і таємниця? Підсвідомість і феномен метафори. Аксіоми роботи з МАК. Класифікація колод: їх специфіка і універсальність. Як вибрати колоду? 12 компетенцій МАК-фахівця. Людина як система. Яка інформація про клієнта є важливою в процесі консультації?

Модуль 2.  «Алгоритм консультації в коучинговому стилі з використанням МАК». «Скарга – запит – результат»: як почати, куди рухатися в процесі консультації, і як її завершити професійно? Як конкретизувати запит за допомогою карт? Способи «занурення в карту». Які ставити запитання, щоб досягнути бажаного результату? Як перетворювати проблемки клієнтів у цілі, завдання та дії? Базові техніки та схеми роботи з різними колодами. «Гачок в реальність» як процедура перекладу метафори. Помилки і труднощі в роботі з МАК. Використання МАК для дозвілля і підтримки своїх близьких.

Модуль 3. Практикум «Сам собі МАК-коуч». Основи коучингу і самокоучингу. 30 коучингових схем на всі випадки життя (базові та авторські). Класифікація схем і розкладів МАК: важливі нюанси. Використання МАК в коучингових схемах. Відпрацьовування схем на запит групи. Відповіді − запитання.

Додаткова інформація

Для кого: для спеціалістів (психологів, психотерапевтів, соціальних працівників, педагогів, тренерів, коучів), які хочуть набути професійних компетенцій, поєднавши інструменти коучингу з метафоричними асоціативними картами (МАК) та поповнити свою скарбничку дієвими практиками; для студентів та всіх охочих, хто цікавиться психологією і прагне освоїти МАК і коучингові інструменти  для творення благополучного життя.

 Ваші зможете:

  • відпрацьовувати МАК-вміння з різними колодами (38 колод);
  • почати освоювати 12 базових компетенцій МАК – фахівця;
  • попрактикуватися у постановці запитань собі та іншим, які  наближають до досягнення бажаного;
  • поетапно освоїти систему роботи з МАК;
  • засвоїти 30 коучингових інструментів, отримати готові моделі і схеми до них;
  • відпрацювати з колегами коучингові техніки у поєднанні з метафоричними картами (як клієнт і як МАК-коуч);
  • набути вмінь легко складати завдання для своїх клієнтів, які поєднують коучингові схеми і метафоричні карти;
  • отримати «три І»: Інстайти, Імпульс до змін та багато Іншого.

Яким чином досягаємо результату? Лише живе спілкування, обмін досвідом, практика!!! Базова інформація – в робочому зошиті.  Методи роботи: аналіз коучингових схем та відеофрагментів, МАК-практикум (робота з метафоричними картами), творча діяльність, самооцінювання, міні-лекції, дискусії, аналіз конкретних ситуацій, домашнє завдання та ін.

 

Цільова аудиторія

молодь, дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Психологія для професіоналів
Вартість:

Від 6100 грн

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko