Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

MEET UP «Креативної Європи»: поєднання культури та технологій

MEET UP «Креативної Європи»: поєднання культури та технологій

Дата початку: 28 Березня 2020

Дата закінчення: 28 Березня 2020

Регіон: Дніпро́, Україна

Огранізатор:
Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні у партнерстві з U Open University та I Cultural Business Hub
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні у партнерстві з U Open University та I Cultural Business Hub 28 березня 2020 у м. Дніпро організовує тематичний meet up, присвячений темі поєднання культури та новітніх технологій. Чому ми можемо навчитись один у одного, як разом зробити власні проєкти іммерсивними та неповторними і, звичайно, як правильно подати заявку на конкурс «Поєднання культури та аудіовізуального контенту через цифрові технології», щоб отримати від 300 тисяч євро на реалізацію вашої ідеї?

В програмі заходу запланована дискусія, в якій візьмуть участь представники зовсім різних світів — культурного та технологічного. Як технології можуть допомогти перформативному мистецтву? Що IT-команди можуть перейняти у мистецького сектору? Як поєднати ці два світи та разом працювати на міжнародному рівні над унікальними ідеями? Саме про це й піде мова у першій частині заходу.

В другій частині заходу проєктна менеджерка програми розкаже про деталі відкритого грантового конкурсу «Креативної Європи», куди українські апліканти можуть до 14 травня подавати заявки. Яким критеріям має відповідати ідея проєкту? Як проходить звітування перед Єврокомісією та як знайти міжнародних партнерів? Крім того, у співпраці із U Open University на заході у вас буде можливість опрацювати ідею вашого проєкту по бізнес-моделі задля збільшення своїх шансів отримати грантову підтримку.

Кому може бути цікавий цей захід?
Організаціям та компаніям, які працюють у видавничій справі або культурній спадщині, перформативному та візуальному мистецтві, музеях, бібліотеках та культурних центрах, а також IT-компаніям та продакшенам, які працюють із VR, AI, блокчейном та алгоритмами та бажають реалізовувати крос-секторальний проєкт міжнародного рівня.

Участь у заході безкоштовна за умови реєстрації.

Цільова аудиторія

молодь, дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні у партнерстві з U Open University та I Cultural Business Hub
Вартість:

Безкоштовний

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko