Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Метафоричний коучинг. Практикум – інтенсив

Метафоричний коучинг. Практикум – інтенсив

Реєстрація до: 18 Лютого 2022

Дата початку: 19 Лютого 2022

Дата закінчення: 27 Лютого 2022

Регіон: Львів, Україна

Огранізатор:
Психологія для професіоналів
Вартість:

Від 2700 грн

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Авторський курс Ірини Матійків

Чи хочете Ви навчитися легко, творчо й системно володіти інструментами коучингу в поєднанні з сучасним психологічним інструментарієм − метафоричними асоціативними картами?

Чи готові Ви знайти місце у своєму житті для метафори, мрії та драйву?

І просто навчитися турбуватися про себе, близьких, використовуючи відомі психологічні схеми у поєднанні з метафоричними картами?

А може Ви психолог, психотерапевт, тренер і хочете впровадити цей інструмент в професійну практику?

 Запрошуємо Вас на авторський практикум – інтенсив «Метафоричний коучинг». Авторські коучингові інструменти у поєднанні з метафоричними асоціативними картами.

Для кого: для спеціалістів (психологів, психотерапевтів, соціальних працівників, педагогів, тренерів, коучів), які хочуть набути професійних компетенцій, поєднавши інструменти коучингу з метафоричними асоціативними картами (МАК) та поповнити свою скарбничку дієвими практиками; для студентів та всіх охочих, хто цікавиться психологією і прагне освоїти коучингові інструменти  і метафоричні карти для творення благополучного життя.

 На практикумі-інтенсиві зможете:

засвоїти алгоритм коуч-консультації з використанням метафори, метафоричних асоціативних карт;

отримати понад 15 найефективніших коучингових схем;

використати на практиці психологічний інструментарій, який забезпечує високі стандарти консультування;

попрактикуватися з різними колодами МАК  (до 40 колод);

навчитися формулювати коучингові запитання собі та іншим, які  наближають до досягнення бажаного;

поетапно освоїти систему роботи з метафоричними асоціативними картами (МАК);

опанувати базові компетенції МАК-коуча  (коуч, який використовує в роботі метафору та МАК);

відпрацювати з колегами коучингові техніки у поєднанні з метафоричними картами (як клієнт і як МАК-коуч);

набути вмінь легко складати завдання для своїх клієнтів, які поєднують метафору, коучингові схеми і метафоричні карти;

отримати «три І»: Інстайти, Імпульс до змін та багато Іншого, дуже корисного для життя та бізнесу.

Після успішного проходження навчально-практичного курсу Ви отримаєте сертифікат – 37 год. (25 акад. год.+ 12 год. самостійної роботи).

 

Яким чином досягаємо результату? Спілкування, обмін досвідом, практика!!! Базова інформація – в робочому зошиті.  Вправи з використанням авторського коучингового інструментарію. Методи роботи: участь у психологічній грі, аналіз коучингових схем та відеофрагментів, МАК-практикум (робота з метафоричними картами), творча діяльність, самооцінювання, міні-лекції, дискусії, аналіз конкретних ситуацій, домашнє завдання та ін.

 Ведуча: Ірина Матійків – кандидат психологічних наук,  фахівець з метафоричних асоціативних карт (МАК), сертифікований тренер бізнес- та соціально-психологічних тренінгів, автор і ведуча психологічних ігор, керівник тренінгового центру «Психологія для професіоналів».

Додаткова інформація

 Програма

Модуль 1.  «Алгоритм коуч-консультації». «Скарга – запит – результат»: як почати, куди рухатися в процесі консультації, і як завершити її професійно? Особливості використання метафори та  метафоричних карт у процесі коуч консультації. Як конкретизувати запит за допомогою карт? Способи «занурення в карту». Які ставити запитання, щоб досягнути бажаного результату? Як перетворювати проблемки клієнтів у цілі, завдання та дії? Базові техніки та схеми роботи з різними колодами. «Гачок в реальність» як процедура перекладу метафори. Помилки і труднощі в роботі..

Модуль 2. «Сила і таємниця МАК». Основи роботи з метафоричними асоціативними картами. Знайомство з метафоричними асоціативними картами (МАК). У чому їх сила і таємниця? Підсвідомість і феномен метафори. Аксіоми роботи з МАК. Класифікація колод: їх специфіка і універсальність. Як вибрати колоду?. Яка інформація про клієнта є важливою в процесі консультації? 12 компетенцій МАК-коуча

Модуль 3. Практикум «Сам собі МАК-коуч». Основи коучингу і самокоучингу. 15 коучингових схем на всі випадки життя (базові та авторські). Класифікація схем і розкладів МАК: важливі нюанси. Використання МАК в коучингових схемах. Відпрацьовування схем на запит групи. Відповіді − запитання.

Розклад заходу: 19, 20, 27 лютого (11.00 – 17.30)

Локація: м. Львів, вул. Кривоноса, 10, Львівський навчально-науковий центр професійної освіти.

Повна вартість навчально-практичного курсу (навчально-практичні модулі, роздаткові матеріали, корисні матеріали та методичні рекомендації в електронному вигляді; супровід в процесі навчання, «жива практика», супервізія роботи, кава – брейк):

 2700 грн. при реєстрації та передоплаті у розмірі 1000 грн. до 01 лютого включно (вартість одного модуля − 900 грн.);

3000 грн. при реєстрації та передоплаті у розмірі 1000 грн. 02- 15 лютого включно (вартість одного модуля − 1000 грн.);

3300 грн. – при реєстрації та передоплаті у розмірі 1000 грн. 16-19 лютого включно (вартість одного модуля − 1100 грн).

Варіанти оплати: помодульна або по перерахунку від інших організацій.

Підтвердження участі відбуватиметься після здійснення передоплати. Реквізити для внесення передоплати надійдуть Вам на e-mail, вказаний в реєстраційній формі.

Детальна інформація  за тел.: 067-7720460 (Ірина).

Кількість місць – до 10 осіб. Для бронювання місця заповніть, будь ласка, реєстраційну форму

 

Цільова аудиторія

молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Психологія для професіоналів
Вартість:

Від 2700 грн

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko