Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Мінімарафоні «Українська на щодень»

Мінімарафоні «Українська на щодень»

Реєстрація до: 23 Квітня 2021

Дата початку: 26 Квітня 2021

Огранізатор:
Центр освіти дорослих "Перший"
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Запрошуємо всіх охочих долучитися до навчання на мінімарафоні «Українська на щодень»  та покращити свої мовленнєві навички за допомогою виконання нескладних, проте дуже корисних, вправ.

Тренерка курсу філологиня, письменниця, адепт навчання впродовж життя Олена Даниліна за 7 днів мінімарафону допоможе вам краще використовувати етикетні форми спілкування, проаналізувати правильні й неправильні варіанти вживання етикетних кліше, сформувати напрями удосконалення вашого мовлення, впливати на співрозмовника через правильне мовлення, сформувати власний чек-лист етикетних форм для щоденного спілкування, потренуватися у розпізнаванні й виправленні мовленнєвих недоліків.

Як стати учасником мінімарафону?

Все дуже просто – необхідно заповнити невеличку форму реєстрації за посиланням https://cutt.ly/mini-ukr, після заповнення якої ви отримаєте запрошення до телеграм каналу «Українська на щодень». Потім приєднатися до каналу, де протягом мінікурсу буде розміщено всі матеріали, які ви можете переглядати в зручний для вас час. Кожного дня на каналі з’являтимуться домашні завдання, виконувати які необхідно в коментарях до кожного завдання. Там же тренерка буде надавати вам зворотній зв’язок і рекомендації щодо виконаних завдань.

Старт марафону 26 квітня.

Мова – це зовсім не просто про те, як замовити кави чи придбати машину, мова – це самоідентифікація. Говорю українською означає – я українець!

Цільова аудиторія

підлітки, молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Центр освіти дорослих "Перший"
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko