Набір на програму PRO.Майстерня сільських ініціатив

Платний

29 Лютого 2020

23 Березня 2020

Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна, 76000

Опис події

Суть програми PRO.Майстерня сільських ініціатив

Впродовж п’яти років існування Майстерні сільських ініціатив нас часто запитували: “Чому не в нашій громаді? Чому не в нашій області?”. І ось нарешті ми розпочинаємо таку навчальну програму, щоби кожен, хто хоче мати свою “майстерню” міг це зробити!

Кому це буде цікаво?

Відділам по роботі з молоддю об’єднаних громад, представникам громадських організацій та благодійних фондів які займаються неформальною громадянською освітою, менеджерам з корпоративної соціальної відповідальності бізнес-компаній, які працюють з сільськими територіями,
усім, хто готові розвивати сільські громади та молодь.

Що на вас чекає?

23 – 28 березня, Івано-Франківськ – “Школа майстрів освітніх програм: сільські громади”. Це шестиденний семінар, під час якого ви отримаєте всю необхідну методичну та організаційну інформацію, щоби створити програму неформальної освіти для сільської молоді. Під час семінару ми спільно розробимо модель саме під ваші потреби.

Квітень – вересень – персональний ментор чи менторка допомагатимуть вам запустити пілотний рік програми у вашій громаді.

Жовтень – ви візьмете участь у Форумі “Сила села 2.0”, де всі зможуть поділитися своїм досвідом, відрефлексувати здобутки і помилки, знайти нових партнерів і донорів, спланувати продовження роботи на 2021 рік (ось тут фото з першого форуму “Сила Села”: http://bit.ly/37cdBuH).

Що робити, аби потрапити в програму?

ДО 29 лютого заповнити реєстраційну форму: https://feofilova.typeform.com/to/wR8Csb

Результати конкурсу оголосимо до 5 березня.

Якщо ви успішно пройдете відбір, будьте готові оплатити квитки до місця проведення семінару і назад, а також реєстраційний збір у розмірі 300 грн. Проживання, харчування та всі матеріали оплачують організатори.

Із запитаннями пишіть Вікторії Феофіловій, координаторці програми PRO.Майстерня сільських ініціатив: feofilova.vk@gmail.com.

Додаткова інформація

PRO: Майстерня сільських ініціатив втілюється громадською організацією Інша Освіта  за підтримки Robert Bosch Stiftung через програму Theodor-Heuss-Kolleg спілки MitOst e.V. та в партнерстві з громадською організацією Молода Черкащина.

Цільова аудиторія
люди старшого віку, молодь, дорослі