Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Набір на програму PRO.Майстерня сільських ініціатив

Набір на програму PRO.Майстерня сільських ініціатив

Реєстрація до: 29 Лютого 2020

Дата початку: 23 Березня 2020

Регіон: Івано-Франківськ, Україна

Огранізатор:
Інша освіта
Вартість:

Від 300 грн

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Суть програми PRO.Майстерня сільських ініціатив

Впродовж п’яти років існування Майстерні сільських ініціатив нас часто запитували: “Чому не в нашій громаді? Чому не в нашій області?”. І ось нарешті ми розпочинаємо таку навчальну програму, щоби кожен, хто хоче мати свою “майстерню” міг це зробити!

Кому це буде цікаво?

Відділам по роботі з молоддю об’єднаних громад, представникам громадських організацій та благодійних фондів які займаються неформальною громадянською освітою, менеджерам з корпоративної соціальної відповідальності бізнес-компаній, які працюють з сільськими територіями,
усім, хто готові розвивати сільські громади та молодь.

Що на вас чекає?

23 – 28 березня, Івано-Франківськ – “Школа майстрів освітніх програм: сільські громади”. Це шестиденний семінар, під час якого ви отримаєте всю необхідну методичну та організаційну інформацію, щоби створити програму неформальної освіти для сільської молоді. Під час семінару ми спільно розробимо модель саме під ваші потреби.

Квітень – вересень – персональний ментор чи менторка допомагатимуть вам запустити пілотний рік програми у вашій громаді.

Жовтень – ви візьмете участь у Форумі “Сила села 2.0”, де всі зможуть поділитися своїм досвідом, відрефлексувати здобутки і помилки, знайти нових партнерів і донорів, спланувати продовження роботи на 2021 рік (ось тут фото з першого форуму “Сила Села”: http://bit.ly/37cdBuH).

Що робити, аби потрапити в програму?

ДО 29 лютого заповнити реєстраційну форму: https://feofilova.typeform.com/to/wR8Csb

Результати конкурсу оголосимо до 5 березня.

Якщо ви успішно пройдете відбір, будьте готові оплатити квитки до місця проведення семінару і назад, а також реєстраційний збір у розмірі 300 грн. Проживання, харчування та всі матеріали оплачують організатори.

Із запитаннями пишіть Вікторії Феофіловій, координаторці програми PRO.Майстерня сільських ініціатив: feofilova.vk@gmail.com.

Додаткова інформація

PRO: Майстерня сільських ініціатив втілюється громадською організацією Інша Освіта  за підтримки Robert Bosch Stiftung через програму Theodor-Heuss-Kolleg спілки MitOst e.V. та в партнерстві з громадською організацією Молода Черкащина.

Цільова аудиторія

люди старшого віку, молодь, дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Інша освіта
Вартість:

Від 300 грн

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko