Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Народознавчі перлини для кожної родини

Народознавчі перлини для кожної родини

Реєстрація до: 3 Грудня 2020

Дата початку: 3 Грудня 2020

Дата закінчення: 28 Грудня 2020

Огранізатор:
Центр освіти дорослих Полтавщини
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

На майстер-класах Ви навчитеся робити різнорідні українські національні оберіги, святкові прикраси, ляльки-мотанки, янгеликів та більше дізнаєтеся про особливості національного українського одягу та ознайомитеся з таємницями оздоблення традиційної української хатини.

Додаткова інформація

Заняття проходитимуть з 3 грудня 2020 у вівторок та четвер з 17.00 по 20.00 у Скайп. Тренер – заслужений вчитель України, Тетяна Захарова.

Цільова аудиторія

молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Центр освіти дорослих Полтавщини
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko