Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Наука про освіту: Що повинен знати лідер освітнього стартапа

Наука про освіту: Що повинен знати лідер освітнього стартапа

Дата початку: 20 Січня 2020

Огранізатор:
Prometheus
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Все, що нас оточує – наука, культура, медицина – містить у своєму фундаменті освіту.
Вона змушує критично мислити, сумніватися, перешкоджає маніпуляціям, шахрайствам та є запорукою розвитку цивілізації.
За підтримки Prague Civil Society Centre Prometheus створив безкоштовний онлайн-курс «Наука про навчання: що має знати лідер освітнього стартапу», аби якомога більша кількість громадських організацій, соціальних підприємців, великих компаній та міжнародних проектів усвідомили всю силу онлайн-освіти і застосовували її для створення освітніх продуктів – від простих програм навчання в месенджерах до масових курсів, створених із застосуванням сучасних технологій.
Слухачі дізнаються всю необхідну інформацію: від формування ідеї освітнього продукту, виробничого процесу до цифрової безпеки і просування МВОКу в медіа.
Курс орієнтовано на широке коло слухачів, що готові запустити свій проект цифрової освіти.
Зауважимо, що курс дубльовано російською мовою задля поширення серед колег з Грузії, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану, Узбекистану.
Посилання на українську версію онлайн-курсу

Цільова аудиторія

молодь, люди старшого віку, дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Prometheus
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko