Навчально-практичний курс "Тренерська майстерність: теорія та практика"

Реєстрація до: 17 Вересня 2021
Дата початку: 17 Вересня 2021
Дата закінчення: 11 Грудня 2021
Регіон: Львів, Україна
Опис події
Чи хочете навчитися проводити власні тренінги так, щоб майбутні учасники прагнули потрапити до вас ще й ще, а замовники ставали постійними клієнтами?
Запрошуємо Вас на трансформаційний навчально-практичний курс «Тренерська майстерність: теорія та практика».
Ми створили для Вас унікальну можливість опанувати тренерську майстерність та хочемо поділитися з Вами своїми знаннями та навичками. Для нас важливо зробити кожну годину цього курсу ефективною. Ми пропонуємо:
▶ 25 годин навчально-практичних занять (теоретична база з обговоренням матеріалу),
▶ 50 годин тренерських студій (практика тренерства),
▶ понад 100 годин самостійного опрацювання навчальних матеріалів,
▶ день підготовки та день проведення командного тренінгу,
▶ 4 години свого міні-тренінгу, який вже завтра можна «випускати» на люди.
Матеріал курсу поділений на частини або модулі. Про що вони?
🔸 що таке тренінг, для чого він потрібен, в чому відрізняється від інших навчальних заходів,
🔸 з яких частин складається тренінг, якими вправами його можна наповнити,
🔸 як комфортно взаємодіяти в групі та з групою, в чому полягає групова динаміка,
🔸 чи повинен тренер мати свій стиль, скільки коштує тренерська харизма,
🔸 як персональний бренд може допомогти тренеру, чому сьогодні одного професіоналізму мало.
За чотири місяці інтенсивного навчання Ви створите свій міні-тренінг, який вже завтра можна «випускати» на люди!
старт – 17 вересня, фініш – 11 грудня,
формат – стаціонарні заняття,
місце проведення – м. Львів, вул. Кривоноса (Високий замок),
кількість учасників – до 12 осіб.
Тренери:
Ірина Матійків – кандидат психологічних наук, доцент, сертифікований тренер бізнес- та соціально-психологічних тренінгів, фахівець з метафоричних асоціативних карт (МАК), ведуча психологічних ігор, керівник центру «Психологія для професіоналів» структурного підрозділу «Львівський навчально-науковий центр професійної освіти» НПУ імені М. П. Драгоманова.
Надія Медвідь – кандидат психологічних наук, сертифікований тренер соціально-психологічних та бізнес-тренінгів, консультант у методі позитивної психотерапії, фахівець з метафоричних асоціативних карт (МАК), ведуча трансформаційних психологічних ігор, викладач Національного університету «Львівська політехніка».
Андрій Лавровий – кандидат юридичних наук, сертифікований тренер соціально-психологічних та бізнес-тренінгів, лайф коуч, консультант із брендингу, інтелектуальної власності та стратегії, фасилітатор/модератор (фокус-групи), викладач Національного університету «Львівська політехніка».
Додаткова інформація
Програма курсу
Модуль І. «Знаю, вмію, роблю та отримую!» Архітектура тренінгу та технології тренінгової роботи.
Побудова тренінгу та його дизайн. 25 методів та інструментів роботи тренера. Організація тренінгового простору. Оцінка ефективності тренінгу. Знайомство з «Конструктором тренінгу».
Формати тренінгу: традиційний, коучинговий, компетентнісний. Коучингові інструменти для тренінга. Таймінг тренінгу або як результативно розподілити тренінговий час?.Посттренінговий супровід.
Стандарти тренінгової роботи. Ролі та функції тренера. 10 базових компетенцій тренера (чек-лист для самооцінки). Складання проекту професійного зростання як тренера.
Практикум застосування тренінгових вправ (проводять учасники курсу).
Модуль ІІ. «Бачу ціль…». Авторський тренінг: розробка та підготовка до проведення. Вибір теми тренінгу. 10 кроків створення тренінгу «від ідеї до результату». Маршрутний лист розробки тренінгу: класичний підхід. Кроки розробки тренінгу: компетентнісний підхід. 5 секретів успішного тренінгу «у стилі коучинг». Коучингові технології, метафоричні карти, ментальні карти: на допомогу тренеру.
Практикум розробки і оформлення авторського міні-тренінгу (на 4 год.).
Модуль ІІІ. «Контакт є…». Основи спілкування і управління групою. Учасники тренінгу. Які вони є і що з ними робити? Як завоювати довіру аудиторії? Конгруентність тренера. Невербальний вплив на групу. Як надавати екологічний зворотний зв’язок високої якості? Динаміка тренінгової групи та управління нею. Складні та конфліктні ситуації: як їх уникнути або вміло вирішити? Робота з опором групи або окремих учасників. Модель засвоєння знань дорослими. Чотири стадії навчання за Д. Колбом. Стилі навчання.
Відпрацювання вмінь в рольових іграх.
Модуль ІV. «Забрендуй себе». Формування та просування персонального бренду тренера. Персональний бренд: поняття, елементи та функції. Сильні бренди проти слабких брендів. Що заховано всередині особистого бренду професіонала? Вчення про архетипи. Візуалізація, раціоналізація та емоціоналізація персонального бренду. Якими засобами можна зробити бренд професіонала успішнішим? 10 кроків для побудови персонального бренду тренера. Основні тренди ринку тренерів регіону: аналіз присутності в Інтернеті.
Розробка стратегії формування власного бренду: практикум.
Дати, формат часу:
Навчально-практичні модулі: 17-18 вересня, 08-09 жовтня, 29-30 жовтня, 19-20 листопада.
Формат: п’ятниця (16.00 – 20.00), субота (11.00 – 18.00).
Тренерські студії: 25 вересня, 16 жовтня, 06 листопада, 27 листопада.
Формат: субота (11.00 – 15.00).
Підготовка до командного тренінгу: 10 грудня (11.00 – 16.00)
Сертифікація: 11 грудня (11.00 – 18.00)
Локація: вул. Кривоноса, 10, Львівський навчально-науковий центр професійної освіти.
Вартість та умови оплати:
Повна вартість навчально-практичного курсу з сертифікацією (навчально-практичні модулі, тренерські студії, відеолекції, роздаткові матеріали, корисні матеріали в електронному вигляді, методичні рекомендації щодо оформлення маркетингових матеріалів для продажу свого інтелектуального продукту; кава-брейк, супровід в процесі розробки авторського тренінгу, підготовка та участь у командному тренінгу як «жива практика», супервізія тренерської роботи, сертифікація):
9600 грн. при реєстрації та передоплаті у розмірі 1000 грн. до 25 серпня включно (вартість одного модуля − 1900 грн.+ сертифікація 2000 грн.);
10000 грн. при реєстрації та передоплаті у розмірі 1000 грн. до 12 вересня включно (вартість одного модуля − 2000 грн.+ сертифікація 2000 грн.);
10400 грн. – при реєстрації та передоплаті у розмірі 1000 грн. до 17 вересня (вартість одного модуля − 2100 грн.+ сертифікація 2000 грн.).
Варіанти оплати: помодульна або за весь курс. Можлива оплата за перерахунком від організацій.
Детальна інформація за тел.: 067-7720460 (Ірина)