Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Навчально-практичний курс "Тренерська майстерність: теорія та практика"

Навчально-практичний курс "Тренерська майстерність: теорія та практика"

Реєстрація до: 19 Лютого 2021

Дата початку: 19 Лютого 2021

Дата закінчення: 23 Травня 2021

Регіон: Львів, Україна

Огранізатор:
Психологія для професіоналів
Вартість:

Від 1700 грн

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

 • Чи вмієте перетворювати навчання в захоплюючу подорож з результатом, який перевищує сподівання учасників?
 • Чи хочете навчитися проводити власні тренінги так, щоб майбутні учасники прагнули потрапити до вас ще й ще, а замовники ставали постійними клієнтами?

Запрошуємо Вас на навчально-практичний курс «Тренерська майстерність: теорія та практика» (на базі Львівського навчально-наукового центру професійної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова).

Ви отримаєте унікальну систему проведення тренінгів (в традиційному, компетентнісному і коучинговому форматах) та їх розробки під реальні завдання замовника!

 Що буде результатом навчання?

 • засвоїте архітектуру тренінгу, візьмете в скарбничку свого досвіду 25 базових інструментів тренінгової роботи та  почнете проводити окремі вправи з «живою аудиторією» вже у перший місяць навчання;
 • зрозумієте, що створити тренінг достатньо легко за допомогою «Конструктора тренінгу» і чіткої системи складання тренінгової програми ніби з окремих кубиків. Створення тренінгу стане для Вас грою в конструктор з повним розумінням того, що і як в ньому працює і які процеси запускає;
 • навчитеся використовувати потенціал коучингових технологій, метафоричних карт, ментальних карт для розробки власних тренінгів та самовдосконалення;
 • створите свій міні-тренінг (на 4 год.) і проведете деякі вправи з нього безпосередньо у процесі навчання;
 • підготуєте маркетингові матеріали для продажу свого інтелектуального продукту на основі методичних рекомендацій щодо оформлення анотації, програми тренінгу, роздатків та розроблення презентації;
 • вдосконалите не тільки професійні, а й особистісні якості: системне мислення, творчий підхід та імпровізацію, впевненість у собі, харизму, ораторські уміння, емоційну компетентність тощо;
 • ознайомитеся з психологією навчання дорослих і отримаєте досвід роботи навіть зі складними учасниками;
 • після успішного проходження навчально-практичного курсу та виконання сертифікаційних умов програми Ви отримаєте сертифікат тренера соціально-психологічних і бізнес-тренінгів, що підтверджуватиме Вашу компетентність, а також можливості проведення тренінгів на базі Львівського навчально-наукового центру та участі у супервізійних групах;
 • отримати «три І»: Інстайти, Імпульс до змін та багато Іншого.

Умови сертифікації: участь у всіх модулях та тренерських студіях, виконання домашніх завдань у повному обсязі, розробка та оформлення «Авторського тренінгу» (тривалість 4 год.),  участь у командному тренінгу з реальною аудиторією («Жива практика»), супервізія (зворотний зв’язок щодо якості проведення тренінгових вправ), захист сертифікаційної роботи.

Авторський курс проводять досвідчені тренери-практики відповідно до сучасних міжнародних стандартів навчання дорослих з використанням новітньої інформації та авторських напрацювань.

 Тренери:

Ірина Матійків – кандидат психологічних наук, доцент, сертифікований тренер бізнес- та соціально-психологічних тренінгів, фахівець з метафоричних асоціативних карт (МАК), ведуча психологічних ігор, керівник центру  «Психологія для професіоналів» структурного підрозділу «Львівський навчально-науковий центр професійної освіти» НПУ імені М. П. Драгоманова.

Надія Медвідь кандидат психологічних наук, сертифікований тренер соціально-психологічних та бізнес-тренінгів, консультант у методі позитивної психотерапії, фахівець з метафоричних асоціативних карт (МАК), ведуча трансформаційних психологічних ігор, викладач Національного університету «Львівська політехніка».

Програма курсу

Модуль І. «Знаю, вмію, роблю та отримую!» Архітектура тренінгу та технології тренінгової роботи.
Побудова тренінгу та його дизайн. 25 методів та інструментів роботи тренера. Організація тренінгового простору. Оцінка ефективності тренінгу. Знайомство з «Конструктором тренінгу».
Формати тренінгу: традиційний, коучинговий, компетентнісний. Коучингові інструменти для тренінга. Таймінг тренінгу або як результативно розподілити тренінговий час?.Посттренінговий супровід.
Стандарти тренінгової роботи. Ролі та функції тренера. 10 базових компетенцій тренера (чек-лист для самооцінки). Складання проекту професійного зростання як тренера.
Практикум застосування тренінгових вправ (проводять учасники курсу).

Модуль ІІ. «Бачу ціль…». Авторський тренінг: розробка та підготовка до проведення. Вибір теми тренінгу. 10 кроків створення тренінгу «від ідеї до результату». Маршрутний лист розробки тренінгу: класичний підхід. Кроки розробки тренінгу: компетентнісний підхід. 5 секретів успішного тренінга «у стилі коучинг». Коучингові технології, метафоричні карти, ментальні карти: на допомогу тренеру.
Практикум розробки і оформлення авторського міні-тренінгу (на 4 год.).

Модуль ІІІ. «Контакт є…». Основи спілкування і управління групою. Учасники тренінгу. Які вони є і що з ними робити? Як завоювати довіру аудиторії? Конгруентність тренера. Невербальний вплив на групу. Як надавати екологічний зворотний зв’язок високої якості? Динаміка тренінгової групи  та управління нею. Складні та конфліктні ситуації: як їх уникнути або вміло вирішити? Робота з опором групи або окремих учасників. Модель засвоєння знань дорослими. Чотири стадії навчання за Д. Колбом. Стилі навчання.
Відпрацювання вмінь в рольових іграх.

Модуль ІV. «Я – є…». Тренер: особистість, харизма та індивідуальний стиль. 10 ключів успішного тренерства. Емоційний інтелект, ораторська майстерність, «магнетизм»,  впевненість тренера, його руховий репертуар, енергія, підтримка ресурсного стану та ін. Що тренеру робити з емоціями? 17 корисних технік: на допомогу тренеру. 11 секретів тренера, який досягає максимально ефективних результатів.
Управління собою: практикум.

Додаткова інформація

Дата, час, локація:

Навчально-практичні модулі: 19-20 лютого, 12-13 березня, 02-03 квітня, 23-24 квітня.
Формат: п’ятниця (16.00 – 20.00), субота (11.00 – 18.00).

Тренерські студії: 27 лютого, 20 березня, 10 квітня, 15 травня.
Формат: субота (11.00 – 15.00).

Підготовка до командного тренінгу: 22 травня (11.00 – 16.00)
Сертифікація: 23 травня (11.00 – 18.00)

Місце навчання: м. Львів, вул. Кривоноса, 10, Львівський навчально-науковий центр професійної освіти.

Вартість та умови оплати:

Повна вартість навчально-практичного курсу з сертифікацією (навчально-практичні модулі, тренерські студії, відеолекції, роздаткові матеріали, корисні матеріали в електронному вигляді,  методичні рекомендації щодо оформлення маркетингових матеріалів для продажу свого інтелектуального продукту; кава-брейк, супровід в процесі розробки авторського тренінгу, підготовка та участь у командному тренінгу як «жива практика», супервізія тренерської роботи, сертифікація):

 8600 грн. при реєстрації та передоплаті у розмірі 1000 грн. до 31 січня включно (вартість одного модуля − 1700 грн.+ сертифікація 1800 грн.);

9000 грн. при реєстрації та передоплаті у розмірі 1000 грн. до 14 лютого включно (вартість одного модуля − 1800 грн.+ сертифікація 1800 грн.);

9400 грн. – при реєстрації та передоплаті у розмірі 1000 грн. до 20 лютого (вартість одного модуля − 1900 грн.+ сертифікація 1800 грн.).

Варіанти оплати: помодульна або за весь курс.

Підтвердження участі відбуватиметься після здійснення передоплати. Реквізити для внесення передоплати надійдуть Вам на e-mail, вказаний в реєстраційній формі.

Детальна інформація за тел.: 067-7720460 (Ірина)

Цільова аудиторія

молодь, дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Психологія для професіоналів
Вартість:

Від 1700 грн

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko