Навчальний онлайн-спецпроект «Угода про асоціацію Україна-ЄС»

Безкоштовний

Опис події

Всього за 5 годин спецпроект допоможе розібратися у найбільш детальному та амбітному документі, який Євросоюз коли-небудь підписував з третьою країною. Завдяки курсу можна дізнатися про правову природу Угоди, її суть та ключові положення, як вона працює та впливає на зміни в Україні.

Навчальний курс складається з 24 лекцій та 5 інтерв’ю від українських експертів в сфері європейської політики і права, учасників переговорної команди на етапі укладання Угоди і посадовців, які відповідають за її виконання сьогодні. Вони доступно пояснюють складні речі з практичного досвіду.

Перших два блоки курсу «Що таке Угода про асоціацію з ЄС?» та «Європейські стандарти для побудови України»вже доступні для навчання на освітньому порталі EdEra. Інші блоки відкриватимуться поступово до середини червня. Якщо ви бажаєте отримувати сповіщення про відкриття нових блоків – це можна зробити завдяки підписці на веб-сторінці спецпроекту.

Теми навчального онлайн-спецпроекту:

Що таке Угода про асоціацію з ЄС?

Експерт: Роман Петров, д.ю.н., професор, завідувач кафедри міжнародного і європейського права НаУКМА, керівник кафедри ім. Жана Моне з права ЄС

Європейські стандарти для побудови України

Експерт: Роберт Хорольський, експерт з права ЄС, радник юридичної фірми «ОМП»

Хто виконує Угоду про асоціацію?

Експерт: Світлана Куликова, колишній директор департаменту з питань європейської інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України

Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі

Експерт: Вероніка Мовчан, директор з наукової роботи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій

Державні закупівлі. ProZorro

Експерт: Олександра Бетлій, провідний науковий співробітник/координатор проектів, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій

Конкуренція на ринку та державна допомога

Експерт: Ксенія Смирнова, д.ю.н., професор кафедри порівняльного і європейського права КНУ ім. Тараса Шевченка, експерт проектів ЄС з європейського права та Угоди про асоціацію

Сільське господарство

Експерт: Наталія Горін, к.е.н., доцент кафедри міжнародних економічних відносин ЛНУ ім. Івана Франка

Охорона довкілля

Експерт: Наталія Андрусевич, голова правління Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля».

До кожного навчального блоку розроблені спеціальні конспекти і тести, які допоможуть слухачам краще засвоїти отримані знання.

Для кого? Навчальний онлайн-спецпроект буде корисним для всіх громадських організацій та експертів, держслужбовців та вищих навчальних закладів, які працюють над виконання Угоди про асоціацію, проводять інформаційно-просвітницькі кампанії, пишуть про європейську інтеграцію у ЗМІ або організовують тренінги.

«Громадська синергія» – проект, який посилює участь громадськості у впровадженні євроінтеграційних реформ в Україні. Досягаємо цього через активізацію двох євроінтеграційних об’єднань – Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Разом вони об’єднуютбіля 350 неурядових організацій, які займаються різними аспектами європейської інтеграції та представляють усі регіони України. Платформи виступають офіційними представниками громадянського суспільства у діалозі з органами влади України та інституціями ЄС щодо виконання Угоди про асоціацію та пріоритетів Східного партнерства.

Додаткова інформація

Після успішного закінчення курсів Ви отримаєте сертифікат.

Цільова аудиторія
підлітки, молодь, дорослі, люди старшого віку