Онлайн-курс “Англійська для кар’єрного зростання”

Безкоштовний

Опис події

ПРО КУРС

Цей курс університету Пенсильванії створений за підтримки Державного бюро департаменту освіти та культурних зв’язків Сполучених Штатів Америки та Офісу програм вивчення англійської мови та розрахований на неносіїв англійської мови, які зацікавлені у покращені кар’єри на світовому ринку праці. Під час опанування курсу ви довідаєтесь про особливості пошуку роботи, подання заявок на посаду та проходження співбесід до компаній Сполучених Штатів та світу. Для кращого розуміння ми будемо використовувати порівняння, пошук схожих та відмінних елементів під час тих самих процесів у вашій країні та у Сполучених Штатах.

Цей курс дасть вам можливість розширити свої уявлення по кар’єрні шляхи на світовому ринку, розвинути словниковий запас та покращити мовні навички для досягнення ваших професійних цілей. У першому розділі ми розкажемо, як подавати резюме для прийому на роботу в Сполучених Штатах та світі та допоможемо розібратись, як саме зрозуміти, які вакансії підходять під ваші зацікавлення та навички. У другому розділі ми пройдемо покроково по всіх потрібних моментах під час створення професійного резюме. У третьому розділі ви напишете чіткий та впевнений супровідний лист. Останній розділ курсу зосереджений на навичках проходження співбесід та налагодження зв’язків.

Додаткові матеріали для читання надаються Newsela – цей ресурс щодня публікує статті на потрібному в цьому курсі рівні знання англійської мови.

Курс надається англійською мовою. Оригінал курсу розміщений на платформі Coursera.

ПРОГРАМА КУРСУ

Unit 1: Entering the Job Market
Unit 2: Resumes
Unit 3: Writing a Cover Letter
Unit 4: Networking
Unit 5: Interviewing For a Job

ТРИВАЛІСТЬ КУРСУ

5 тижнів

Цільова аудиторія
підлітки, молодь, дорослі, люди старшого віку