Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Онлайн-курс «Апгрейдни комунікації!»

Онлайн-курс «Апгрейдни комунікації!»

Реєстрація до: 13 Квітня 2020

Дата початку: 14 Квітня 2020

Дата закінчення: 23 Квітня 2020

Огранізатор:
Pro Bono Club Ukraine, PlusOne
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

У вашої організації є голос? Який він? Скільки людей його чує? Хто ці люди?  Якщо ви вагаєтеся щодо відповідей, то час апгрейдити комунікації! Pro Bono Club Ukraine в партнерстві з PlusOne запускає 2-тижневий онлайн-курс для громадського сектору. Стартуємо 14-го квітня (вівторок).

Ми розуміємо, що втілювати в життя круті соціальні проєкти непросто. Ще складніше правильно розповідати про них. Тож пропонуємо апгрейднути  вашу комунікаційну стратегію, взаємодію з медіа, комунікації на тлі пандемії, роботу в соцмережах та навички соціальних кампаній. Крім того в кожній темі наші спікери та спікерки з Plus One врахують специфіку діяльності громадського сектору, а також ситуацію з пандемією.

В рамках курсу будемо навчатись, відразу практикувати отримані знання, а також знайомитись і спілкуватись.

Теми і дати курсу: 

  • Вт 14.04 15-16:00 Як вибудовувати стосунки з журналістами?
  • Ср 15.04 15-16:00 Комунікаційна стратегія для громадських організацій
  • Чт 16.04 15-16:00 Твітер помер, хай живе ТікТок: як соцмережі трансформують сучасні комунікації
  • Вт 21.04 15-16:00 Соціальні кампанії: змінюємо світ за допомогою комунікацій
  • Ср 22.04 15-16:00  It’s Corona Time: комунікації на тлі пандемії
  • Чт 23.04 15-16:00 Meet-up учасників: ставимо цілі та ділимось досвідом

Спікери та спікерки курсу: 

Олександр Аргат, стратег комунікаційного агентства plusone. У сфері медіа працює 13 років. Був менеджером з комунікацій порталу DOZORRO та керівником департаменту комунікацій Transparency International Україна.Є співзасновником порталу військових новин mil.in.ua.

Маргарита Клещаєва, партнерка комунікаційної агенції plusone, експертка з social impact комунікацій. У минулому – координаторка диджитал-комунікацій Українського кризового медіа-центру. Працювала з Міжнародним комітетом Червоного Хреста, низкою проектів USAID, Bookforum, Українським інститутом книги, міністерствами та державними установами.

Світлана Чепуренко, менеджерка з комунікацій агенції RMA (PlusOne Group). Має 12-річний досвід роботи на посаді журналістки, редакторки стрічки новин інформаційної агенції. Понад п’ять років працює в стратегічних і антикризових комунікаціях, клієнтському сервісі.

Цільова аудиторія

молодь, дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Pro Bono Club Ukraine, PlusOne
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko