Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Онлайн-курс “Боротьба з корупцією в державних закупівлях”

Онлайн-курс “Боротьба з корупцією в державних закупівлях”

Дата початку: 10 Листопада 2016

Огранізатор:
ВУМ online, Відкритий Університет Майдану
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

В рамках цього курсу Ви дізнаєтесь, що таке державні (публічні) закупівлі, як вони проходять і саме головне, як контролювати цей процес. Ми розкажемо Вам, як можна контролювати і боротися з корупцією, які інструменти допоможуть в цьому і як їх використовувати.

Курс базується на теоретичних знаннях щодо закону «Про публічні закупівлі», а також на аналізі кейсів із реальних ситуацій. Головна цінність цього курсу – розбираючи і досліджуючи державні закупівлі, Ви зрозумієте, де і як можна знайти корупційні складові і відслідковувати нечесні тендери. Ми розкажемо, що треба робити в таких випадках, куди йти і як оскаржувати підозрілі тендери. Головне – це не стояти осторонь, а долучатись до процесу реформування державних закупівель і боротьби з корупцією.

Цей курс буде корисний всім, кому не байдуже, що відбувається в нашій країні і кому цікаво, як можна подолати або хоча б зменшити корупцію в державних закупівлях: громадянам, громадським діячам, бізнесу тощо.

Цільова аудиторія

підлітки, молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
ВУМ online, Відкритий Університет Майдану
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko