Онлайн курс «Digitaliзація громадських організацій»

Безкоштовний

Опис події

Через карантин багато громадських організацій перевели свою роботу та проєктну діяльність в онлайн. В таких умовах ГО потрібні сучасні методики та інструменти, які дозволять організаціям ефективно й якісно працювати в онлайн режимі. Для цього й був створений проєкт “Digitaliзація громадських організацій”.

30 громадських організацій пройшли навчання, також їм була надана підтримка в отриманні цифрової інфраструктури (Canva Pro, Office 365 for non profits). Завдяки створенню онлайн курсу така можливість з’явилась у кожного. Курси включають тренінги від провідних експертів та спеціалістів, які покращать ваші діджитал-навички та зроблять роботу в інтернеті ефективною.

Серед тем, які можна прослухати: “Організація роботи команди онлайн: принципи й техніки”, “Бухгалтерія громадських організацій”, “Організація та проведення вебінарів”, “Microsoft 365 для організації командної роботи онлайн”, “Візуалізація даних та інфографіка”.

Проєкт “Digitaliзація громадських організацій” організовує “Фонд “Професійний розвиток Харкова” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Реєстрація на курс: https://profrozvytok.org.ua/onlinekurs

Цільова аудиторія
дорослі