Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Онлайн-курс “Ефективне управління спільною власністю через ОСББ”

Огранізатор:
ВУМ online, Відкритий Університет Майдану
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Достатньо вийти на площу багатолюдного міста і поспілкувавшись з випадковими людьми щоб зрозуміти, що ми, українці, «чудово» розбираємось у політиці. Ми знаємо що мають робити наші Президент та уряд. Ми «фахівці» щодо бюджету нашої багатомільйонної країни, сперечаємося про видатки держави та формування дохідної частини, лаємося на дороги та відсутність реформ. В той же час ми, нажаль, здебільшого не можемо навести лад у своєму власному будинку: не працюють ліфти, чи відсутня гаряча вода, неякісне опалення чи брудно в під’їзді… А головне – виявляється нам варто просто сісти і розібратися у бюджеті свого власного будинку, знайти ще як мінімум двох небайдужих, свідомих і відповідальних власників – наших сусідів і почати реально змінювати на краще свій будинок, двір, район, місто, країну…

Найкраще почати будувати успішну країну з власного багатоповерхового будинку, створивши ОСББ і взявши на себе відповідальність за вашу спільну власність. Адже наш дім починається не з порогу квартири за яким ми часто ховаємось від зовнішнього світу. Наш дім – це і коридор, і подвір`я, і вулиця на якій ми живемо.

Ми живемо у час змін і вони нас лякають, здаються ледь не кінцем світу. ОСББ це не страшно і не складно. Але це виклик, для вас персонально і для вашої громади – сусідів по багатоповерхівці. Цей курс допоможе вам подолати страх, почати діяти, навчитись бути ефективними і відповідальними власниками.

Про це й поговоримо.

Цільова аудиторія

молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
ВУМ online, Відкритий Університет Майдану
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko