Онлайн-курс "Ефективне управління спільною власністю через ОСББ"

Безкоштовний

Опис події

Достатньо вийти на площу багатолюдного міста і поспілкувавшись з випадковими людьми щоб зрозуміти, що ми, українці, «чудово» розбираємось у політиці. Ми знаємо що мають робити наші Президент та уряд. Ми «фахівці» щодо бюджету нашої багатомільйонної країни, сперечаємося про видатки держави та формування дохідної частини, лаємося на дороги та відсутність реформ. В той же час ми, нажаль, здебільшого не можемо навести лад у своєму власному будинку: не працюють ліфти, чи відсутня гаряча вода, неякісне опалення чи брудно в під’їзді… А головне – виявляється нам варто просто сісти і розібратися у бюджеті свого власного будинку, знайти ще як мінімум двох небайдужих, свідомих і відповідальних власників – наших сусідів і почати реально змінювати на краще свій будинок, двір, район, місто, країну…

Найкраще почати будувати успішну країну з власного багатоповерхового будинку, створивши ОСББ і взявши на себе відповідальність за вашу спільну власність. Адже наш дім починається не з порогу квартири за яким ми часто ховаємось від зовнішнього світу. Наш дім – це і коридор, і подвір`я, і вулиця на якій ми живемо.

Ми живемо у час змін і вони нас лякають, здаються ледь не кінцем світу. ОСББ це не страшно і не складно. Але це виклик, для вас персонально і для вашої громади – сусідів по багатоповерхівці. Цей курс допоможе вам подолати страх, почати діяти, навчитись бути ефективними і відповідальними власниками.

Про це й поговоримо.

Цільова аудиторія
молодь, дорослі, люди старшого віку