Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Онлайн-курс "Енергоефективність багатоквартирного будинку в дії"

Огранізатор:
ВУМ online, Відкритий Університет Майдану
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Ви живете в багатоповерхівці. Ви багато платите за опалення. В вашій квартирі холодно або занадто тепло. А чи можна платити – менше, а жити – краще? Відповідь: так. Мешканці більш ніж тисячі українських багатоповерхівок скористались порадами експертів IFC “Енергоефективність у житловому сектору України” та тепер зустрічають зиму в комфорті: для гаманця і для життя.
Команда IFC за підтримки Швейцарської конфедерації та ВУМ готові розповісти вам всі секрети. Курс «Енергоефективність багатоквартирного будинку в дії» спрямує вас на шляху модернізації вашого житла.
Лише практичні рекомендації, перевірені досвідом роботи саме в українських реаліях. Ми знаємо, як скоротити споживання енергії та зменшити суми в квитанціях, збільшивши комфорт.

Курс побудований на реальних прикладах термомодернізації багатоповерхівок силами мешканців. Ці люди скористалися можливостями залучення банківського фінансування та підтримки з державної і місцевої програм енергоефективності. І таких прикладів станом на вересень 2017 року в Україні вже більше тисячі. Завдяки цим заходам, поліпшити свої умови проживання та суттєво заощадити на опаленні змогли понад півмільйона громадян України (деталі щодо таких проектів – див. http://tvoeosbb.org/ )

Мета нашого курсу – підтримати вас на шляху впровадження енергоефективних заходів у своїх багатоквартирних будинках. Ми надамо вам практичні рекомендації, як скоротити споживання енергії та зменшити суми в квитанціях. Завдяки нашому курсу ви познайомитеся з людьми, які вже пройшли цей шлях і готові ділитися власним досвідом, а також з мережею консультантів, готових допомогти вам у впровадженні енергоефективних заходів у ваших багатоквартирних будинках.

Слухачі курсу зможуть краще розібратися в таких питаннях:

  • де у багатоповерхівці втрачається тепло та яких основних заходів слід вжити, щоб заощадити енергію та ресурси;
  • як правильно впроваджувати енергоефективні заходи: як модернізувати систему опалення і яку економію це дасть; як вибрати енергоефективні вікна та двері; як утеплити будинок і чому варто інвестувати у модернізацію освітлення у місцях загального користування;
  • за рахунок яких джерел можна провести термомодернізацію багатоповерхівки; як використати банківське фінансування та підтримку державної/місцевих програм енергоефективності.

Цільова аудиторія

молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
ВУМ online, Відкритий Університет Майдану
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko