Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Онлайн-курс “Інтегральна динаміка. Еволюція мислення, лідерства, економіки і політики”

Огранізатор:
ВУМ online, Відкритий Університет Майдану
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Цей курс є популярним введенням в інтегральну динаміку — красиву й ефективну модель еволюції мислення, лідерства та управління, що описує розвиток психосоціальних систем різного масштабу: людина, компанія, народ, людство в цілому. Прослухавши курс, ви дізнаєтеся, як цінності та способи мислення людей рухають їхніми вчинками, чому люди часто не розуміють один одного, як ефективно керувати підлеглими. Ви усвідомите різноманітність парадигм мислення та стилів лідерства, а це є перший крок до розуміння своєї парадигми та притаманних їй обмежень, стимул до особистісного розвитку. Ви познайомитеся з низкою управлінських культур і навчитеся краще розуміти позицію колег, побачите можливості та шляхи вдосконалення себе і своєї команди. Разом з вами ми пройдемо історію людства і побачимо, як еволюція мислення взаємопов’язана з еволюцією економічних відносин, політичних систем, культур та релігій, національної ідентичності тощо. Насамкінець ми використаємо модель інтегральної динаміки, аби зрозуміти, що відбувається зі світом та з Україною, що означають епічні події, учасниками яких ми стали, і куди рухається світ. Курс ґрунтується на книзі автора «Різнобарвний менеджмент» та численних лекціях у Відкритому Університеті Майдану та провідних українських бізнес-школах

Цільова аудиторія

підлітки, дорослі, молодь, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
ВУМ online, Відкритий Університет Майдану
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko