Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Онлайн курс “Кредит – це зло?”

Онлайн курс “Кредит – це зло?”

Дата початку: 19 Жовтня 2017

Огранізатор:
ВУМ online, Відкритий Університет Майдану
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Якщо ви вже цікавилися темою кредитування та намагалися скористатися традиційними джерелами (книги, спеціалізовані статті, нормативні акти, кредитні договори) – ви знаєте, наскільки це непросто. Формальні, теоретично та юридично правильні визначення – надто складні для сприйняття. З них дуже важко вхопити суть прочитаного, скласти картинку.

Мета цього курсу – дати простим людям – не-фінансистам розуміння суті та логіки відносин, які виникають при кредитуванні. Ми простою мовою поговоримо: навіщо кредит людині; чи є в ньому сенс, чи це просто маніпуляція. Навчимося визначати реальну вартість кредиту з використанням математики, не складнішої за 4-й клас звичайної школи. З’ясуємо, чому одні кредити  дорожчі за інші, і як не переплачувати. Розглянемо, як не потрапити до кредитної пастки, а хто потрапив – як вибратися з мінімальними втратами. Ознайомимося з правилами «техніки безпеки», дотримання яких допоможе зробити кредит безпечнішим та підвищити задоволеність від досвіду користування ним.

Цільова аудиторія

дорослі, люди старшого віку, молодь
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
ВУМ online, Відкритий Університет Майдану
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko