Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Онлайн-курс "Що таке європейська ідея?"

Онлайн-курс "Що таке європейська ідея?"

Дата початку: 12 Жовтня 2018

Огранізатор:
ВУМ online, Відкритий Університет Майдану
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Звідки з’явилася сучасна Європа? У чому полягає її ідея (або ідеї)? Де її кордони? Як постав сучасний Євросоюз? Які його цінності? Якою є роль України в історії континенту? Що ховається у фразі «європейська інтеграція України»? Як розуміти її деталі? Що може і чого не може дати Україні Угода про асоціацію?

«Що таке європейська ідея?» – це спроба уникнути стереотипних поглядів на Європу та європейсько-українські стосунки. Це стереоскопічний погляд на Європу – і з точки зору політики, і з точки зору економіки, і з точки зору культури, історії ідей та літератури. Автор вважає, що для розуміння сучасної Європи однаково важливо розуміти, що таке єдиний ринок, і що таке баланс сил, хто такий Жан-Клод Юнкер і хто такий Жан-Жак Руссо. Чому європейської інтеграції не було би без Французької революції, чому Європейської Спільноти не було би без Суецької кризи, і чому декларації прав людини не було би без сентиментальних романів. І чому для сучасної України важливо «будувати Європу в себе вдома».

В результаті проходження курсу учасники дізнаються про те, які ідеї сформували сучасну Європу, чому і як існує Європейський Союз і яким є місце України в проекті “Європа”.

Цільова аудиторія

підлітки, молодь, люди старшого віку, дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
ВУМ online, Відкритий Університет Майдану
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko