Онлайн-курс "Вступ до медіації"

Безкоштовний

Опис події

Про курс:

Цей курс не про йогу, не про медіумів і не про медіа.  Наші зустрічі будуть присвячені ефективним комунікаціям, що дозволяють знайти результат, який всі сторони взаємодії вважають справедливим для себе. В рамках можливостей он-лайн курсу ми будемо намагатися: 1) познайомити вас з ключовими факторами успіху для того, щоб ви визначилися куди варто рухатися далі аби навчитися більшому; 2) допомогти вам  повірити в метод і полюбити його так само, як його любимо ми; 3) допомогти дізнатися про базові  інструменти ефективного управління процесом медіації, управління відносинами і роботи зі змістом проблеми.

Де застосовувати набуті знання?

Будь-де, де є взаємодія. З нами повсякчасно взаємодіють аби  вплинути на наш вибір і нашу поведінку. Цей курс для тих, хто хоче бути свідомим щодо власних бажань, а також задовольняти свої потреби таким чином, щоб інша сторона також отримала задоволення.  Допомагаючи собі ви зможете допомагати іншим.   Тому цей курс також для тих, хто дотичний до конфліктних ситуацій і хоче одним з перших оволодіти інноваційними інструментами виходу зі складних ситуацій.. Ми будемо допомагати вам зрозуміти як рухатися від конфлікту, що вбиває до конфлікту, що розвиває

Дорослі й підлітки, досвідчені професіонали і молоді фахівці, успішні  люди і ті, хто тільки на шляху до успіху: всі знайдуть для себе щось корисне, як це буває завжди, коли  люди знайомляться з медіацією.

Цільова аудиторія
підлітки, дорослі, молодь, люди старшого віку