Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Онлайн-курс “Як діяти далі: Громаді про сталий розвиток”

Онлайн-курс “Як діяти далі: Громаді про сталий розвиток”

Дата початку: 28 Квітня 2020

Огранізатор:
ВУМ online, Відкритий Університет Майдану
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Цей курс – це можливість усвідомити власну роль кожного з нас у згаданому процесі, незалежно від віку, посади, фаху чи сфери діяльності.

Саме сьогодні ми маємо творити не тільки справедливий, а й придатний для життя світ, щоб передати його майбутнім поколінням. Завдання – непросте. Отже, потрібні нові знання та бачення процесів, як діяти #далі.

Структура курсу

Структура курсу базується на підході Стокгольмського центру стійкості, який розглядає економіку та суспільство як невід’ємні частини біосфери.

Курс викладено у 19 заняттях, що об’єднані у чотири блоки:

  1. Біосфера. Людина як частина біосфери. Кліматичні зміни. Стан біосфері в межах України. Стратегія екологічного партнерства. Законодавство, взаємодія з об’єднаними територіальними громадами і громадський контроль як інструментарій вирішення проблем.
  2. Суспільство. Подолання бідності й голоду, міцне здоров’я й якісна освіта, гендерна рівність, мир, порозуміння та розвиток демократичних інститутів… Що поєднує між собою всі Цілі сталого розвитку?
  3. Економіка. Сталий розвиток міст та громад. Як побудувати партнерство з донорами і реалізувати «великі проєкти» у своїх містах і громадах? Соціальне підприємництво і приклади інклюзії. Чиста енергія та інновації в інфраструктурі. Цікаві факти про zero waste міста, відповідальне виробництво й споживання, а також про зв‘язок доходу населення із кількістю відходів.
  4. Партнерство.  Актуальні завдання громадського сектору задля досягнення Цілей сталого розвитку. Практичні аспекти формування спільнот, аналіз спільних цінностей та інтересів, пошук партнерів (у т.ч. на міжнародному рівні) та комунікації для ефективного просування змін.

У модулях також наведено кращі практики (кейси), надано коментарі експертів, практичні поради. З метою перевірки знань, передбачено проходження тестів наприкінці кожного блоку. Успішне проходження тестів забезпечує отримання сертифікату.

Цільова аудиторія

люди старшого віку, підлітки, дорослі, молодь
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
ВУМ online, Відкритий Університет Майдану
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko