Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Онлайн-курс “Як навчати супергероїв?”

Огранізатор:
EdEra
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Понад 30 000 дітлахів в Україні живуть у лікарнях. Вони – справжні супергерої, які борються з тяжкими хворобами. Їм відомо, скільки градусів становить нормальна температура тіла, та вони не знають, скільки градусів у прямого кута. Але вони хочуть вчитися, і ти можеш їм допомогти!

Запрошуємо зареєструватись на новий та безкоштовний онлайн-курс для вчителів, які хочуть працювати в лікарнях – «Як навчати супергероїв?».

У цьому курсі ти дізнаєшся про особливості викладання в лікарняних умовах, перебіг форм хвороб та психологічну підготовку до викладання. А також зможеш подолати власні сумніви та бар’єри щодо цього.
Курс складається з 10 тем та фінального тесту. У разі успішного завершення ти отримаєш сертифікат на 20 академічних годин.

Додаткова інформація

Онлайн-курс «Як навчати супергероїв?» розроблено студією онлайн-освіти EdEra разом із громадською організацією Small heart with art за підтримки Міжнародний фонд «Відродження»

Цільова аудиторія

дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
EdEra
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko