Онлайн-курс "Як провести EdCamp для своєї громади"

Безкоштовний

Опис події

Критичним елементом, що уповільнює революцію в освіті, є неефективна система професійного розвитку шкільних педагогів. Інноваційна модель (не)конференцій EdCamp пропонує один з ефективних шляхів подолання цієї проблеми.

Навчаючись на цьому курсі, Ви дізнаєтеся про сучасні методи підвищення кваліфікації шкільного вчительства: від ціннісних основ і пояснення, чому EdCamp працює, – до покрокового плану організації такої події, із відгуками й порадами від педагогів, які вже мають досвід проведення (не)конференцій.

Якщо Ви

  • працюєте в школі чи дитсадочку,
  • небайдужі до того, якою буде освіта українських дітей,
  • налаштовані на співпрацю, а не на конкуренцію, та мріяли отримати «з перших рук» практичний і дієвий інструмент підвищення кваліфікації педагогів, формування регіональної освітянської спільноти й трансформації «голосів вчительства» у зміни на державному рівні
  • цей курс для вас!

Не пошкодуйте свого часу і станьте частиною міжнародної й української сім’ї EdCamp!

 

Додаткова інформація

З ІСТОРІЇ ФОРМАТУ EDCAMP (www.edcamp.org)

EdCamp уперше був проведений у 2010 році натхненними едукаторами із США. На сьогодні понад 1 500 заходів у 33-х країнах світу об’єднали учителів і вчительок для відкритого обміну педагогічним досвідом, співпраці й вирішення спільних завдань.

Формат EdCamp став 6-им у світовому рейтингу найбільш інноваційних освітніх організацій 2015 року. Україна стала 9-ою країною у світі та 3-ою в Європі, яка долучилася до цієї міжнародної сім’ї. Саме ми стали найбільшою спільнотою за межами США!

У нашій країні EdCamp www.edcamp.org.ua – вже не тільки платформа для спільного зростання й обміну досвідом, але й рушій реформування освіти на державному рівні та інструмент розбудови регіональних освітянських спільнот. В українській спільноті відповідального вчительства зараз 15 000 проактивних педагогів, готових змінювати себе і своє освітнє оточення.

Цікаво, що навіть звичайні серпневі конференції, засідання методичних кабінетів і батьківські збори почали проводитися з використанням формату EdCamp, закону «про дві ноги» і з «ефектом довгого хвоста».

У 2017-2018 навчальному році відбувається третя хвиля програми «EdCamp in a Box 3.0» – 47 регіональних (не)конференцій, які стануть дискусійними майданчиками реформи Нової української школи і зберуть близько 7 000 шкільних вчителів і вчительок.

Разом із ВУМ хочемо, щоб Україна стала першою країною, яка запропонує освітянам масовий відкритий онлайн-курс “Як провести EdCamp для своєї громади”.

Цільова аудиторія
дорослі, люди старшого віку