Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Онлайн-курс "Як провести EdCamp для своєї громади"

Онлайн-курс "Як провести EdCamp для своєї громади"

Дата початку: 2 Червня 2018

Огранізатор:
ВУМ online, Відкритий Університет Майдану
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Критичним елементом, що уповільнює революцію в освіті, є неефективна система професійного розвитку шкільних педагогів. Інноваційна модель (не)конференцій EdCamp пропонує один з ефективних шляхів подолання цієї проблеми.

Навчаючись на цьому курсі, Ви дізнаєтеся про сучасні методи підвищення кваліфікації шкільного вчительства: від ціннісних основ і пояснення, чому EdCamp працює, – до покрокового плану організації такої події, із відгуками й порадами від педагогів, які вже мають досвід проведення (не)конференцій.

Якщо Ви

  • працюєте в школі чи дитсадочку,
  • небайдужі до того, якою буде освіта українських дітей,
  • налаштовані на співпрацю, а не на конкуренцію, та мріяли отримати «з перших рук» практичний і дієвий інструмент підвищення кваліфікації педагогів, формування регіональної освітянської спільноти й трансформації «голосів вчительства» у зміни на державному рівні
  • цей курс для вас!

Не пошкодуйте свого часу і станьте частиною міжнародної й української сім’ї EdCamp!

 

Додаткова інформація

З ІСТОРІЇ ФОРМАТУ EDCAMP (www.edcamp.org)

EdCamp уперше був проведений у 2010 році натхненними едукаторами із США. На сьогодні понад 1 500 заходів у 33-х країнах світу об’єднали учителів і вчительок для відкритого обміну педагогічним досвідом, співпраці й вирішення спільних завдань.

Формат EdCamp став 6-им у світовому рейтингу найбільш інноваційних освітніх організацій 2015 року. Україна стала 9-ою країною у світі та 3-ою в Європі, яка долучилася до цієї міжнародної сім’ї. Саме ми стали найбільшою спільнотою за межами США!

У нашій країні EdCamp www.edcamp.org.ua – вже не тільки платформа для спільного зростання й обміну досвідом, але й рушій реформування освіти на державному рівні та інструмент розбудови регіональних освітянських спільнот. В українській спільноті відповідального вчительства зараз 15 000 проактивних педагогів, готових змінювати себе і своє освітнє оточення.

Цікаво, що навіть звичайні серпневі конференції, засідання методичних кабінетів і батьківські збори почали проводитися з використанням формату EdCamp, закону «про дві ноги» і з «ефектом довгого хвоста».

У 2017-2018 навчальному році відбувається третя хвиля програми «EdCamp in a Box 3.0» – 47 регіональних (не)конференцій, які стануть дискусійними майданчиками реформи Нової української школи і зберуть близько 7 000 шкільних вчителів і вчительок.

Разом із ВУМ хочемо, щоб Україна стала першою країною, яка запропонує освітянам масовий відкритий онлайн-курс “Як провести EdCamp для своєї громади”.

Цільова аудиторія

дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
ВУМ online, Відкритий Університет Майдану
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko