Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Онлайн-курс з основ бухгалтерського обліку

Онлайн-курс з основ бухгалтерського обліку

Реєстрація до: 8 Березня 2023

Дата початку: 10 Березня 2023

Огранізатор:
Центр освіти дорослих "Перший"
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Центр освіти дорослих «Перший» з Мелітополя запрошує отримати професійні знання з питань комплексного ведення бухгалтерського обліку приватного підприємця на онлайн-курсі «Бухгалтерський облік приватного підприємця» (обсягом 30 годин).

Якщо ви опинилися в ситуації вибору нового напрямку в своїй професійній діяльності та розглядаєте створення/розвиток власного бізнесу, або хочете освоїти ази нової професії, чи вже давно шукаєте ефективні онлайн-курси для опанування бухгалтерського обліку – ця пропозиція саме для вас!

Авторкою курсу є професійна тренерка Дар’я Трачова, досвідчена фахівчиня, професорка кафедри «Облік і оподаткування» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, доктор економічних наук, яка має великий практичний досвід як викладання (в тому числі – онлайн), так і безпосереднього ведення бухгалтерського обліку фізичних та юридичних осіб як приватного так і громадського сектору.

Навчання на курсі профінансовано партнерами Центру освіти дорослих «Перший» – DVV International Ukraine, і зацікавлені взяти участь у програмі мають сплатити лише організаційний внесок.

Початок занять заплановано на 10 березня. 

Реєстрація триває до початку курсу, проте рекомендуємо залишити заявку раніше, адже кількість учасників у групі обмежена. Заняття курсу відбуватимуться в онлайн-форматі на платформі Zoom, з безпосереднім спілкуванням з тренеркою, вагомим зворотнім зв’язком та домашніми завданнями. 

Перевагою саме цього курсу є те, що створена спільнота учасників курсу має змогу продовжити спілкування у створеному чаті курсу, обмінюватися досвідом, спільно вирішувати складні кейси, надавати один одному корисні матеріали та приклади, отримувати поради від тренерки і після завершення курсу.

Під час навчання будуть розглянуті наступні питання:

 – Підприємницька діяльність та її організація. 

 – Вибір системи оподаткування для приватного підприємця. 

 – Облік операцій на поточному рахунку ФОП. 

 – Розрахунки з покупцями і постачальниками. 

 – Заповнення первинних документів та їх реєстрація. 

 – Наймані працівники у приватного підприємця. 

 – Нарахування, виплата заробітної плати працівникам. 

 – Утримання податків. 

 – Програмне забезпечення для ведення обліку.

Бажаєте розібратися з тонкощами ведення  комплексного бухгалтерського обліку у малому та середньому бізнесі не виходячи з дому? Долучайтеся і ви до великої команди поціновувачів освіти впродовж життя!

Ознайомитися з відгуками учасників минулих наборів про навчання на курсах ЦОД «Перший» можна на сторінках організації у соціальних мережах: https://www.facebook.com/pershyi/ , https://www.instagram.com/cod.pershyi/

Цільова аудиторія

дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Центр освіти дорослих "Перший"
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko