Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Онлайн-лекція “Голодомор: історія без міфів” | 27.11

Онлайн-лекція “Голодомор: історія без міфів” | 27.11

Реєстрація до: 27 Листопада 2020

Дата початку: 27 Листопада 2020

Дата закінчення: 27 Листопада 2020

Огранізатор:
Освітня асамблея
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Голодомор не був штучно організований владою – Голодомор став наслідком неврожаю. Та й самого Голодомору не було, адже населення України невпинно зростало!
Так каже про Голодомор-геноцид 1932–1933 років сучасна російська пропаганда. Щось подібне стверджувала і радянська, але вона не визнавала ні “Голодомору”, ні навіть “голоду”, а тільки “тимчасові продовольчі труднощі”. Партія спрямувала всі можливі ресурси й методи на боротьбу з «куркулями», «буржуазними націоналістами» та «ворогами народу». Такий вирок влади призвів до загибелі мільйонів українців.
Щороку в четверту суботу листопада ми вшановуємо пам‘ять жертв Голодомору. На жаль, чимало громадян досі живуть лише одним Днем пам‘яті та не занурюються в подробиці.
27 листопада о 19:30 автор і ведучий YouTube-каналу “Історія Без Міфів”, кандидат історичних наук Владлен Мараєв розповість про міфи, які використовували для насадження комуністичної ідеології, боротьби з релігією та культурою, українством, для приховування справжніх масштабів трагедії та виправдання дій влади. Згадаємо й українські міфи про Голодомор та з’ясуємо, у чому полягає їхня небезпека.
Лекція відбудеться онлайн.
Реєструйся, щоб отримати посилання: https://arsl.at/x3rp3j
Обов‘язово підпишися на канал «Історія Без Міфів» та не пропусти нове відео про Голодомор цієї суботи, 28 листопада: https://bit.ly/37hhhO3

Цільова аудиторія

молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Освітня асамблея
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko