Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Онлайн-лекція "Походження політичної влади" | 5.03

Онлайн-лекція "Походження політичної влади" | 5.03

Реєстрація до: 5 Березня 2021

Дата початку: 5 Березня 2021

Дата закінчення: 5 Березня 2021

Регіон: Київ, Україна

Огранізатор:
Освітня асамблея
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Влада держави чи влада народу?

Зараз важко довіряти будь-якому формату політичної влади. А що очікує на традиційний для нашого розуміння політичний процес завтра? Адже в Україні не лише депутати можуть впливати на державу.

Ми запросили Андрія Зелінського, політолога, громадського діяча, першого військового капелана при штабі АТО. Вже у п’ятницю, 5 березня, о 19:00 в ефірі Освітньої асамблеї наш гість розкаже про походження і характер політичної влади, а також чи може сьогоднішня глобальна ситуація вплинути на політичну владу та наше сприйняття.

Лекція відбудеться онлайн.
Реєструйся, щоб отримати посилання: https://arsl.at/g5s0yo

Цільова аудиторія

підлітки, молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Освітня асамблея
Вартість:

Безкоштовний

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko