Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Онлайн-подія “День Землі 2020 LIVE”

Онлайн-подія “День Землі 2020 LIVE”

Дата початку: 24 Квітня 2020

Дата закінчення: 24 Квітня 2020

Огранізатор:
350.org
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Шукати нові «зелені» рішення для виходу із кліматичної кризи запрошують під час онлайн-заходу День Землі 2020 LIVE.

День Землі – час згадати про вплив людини на довкілля. Цьогоріч він буде ювілейним, 50-м. Цей день є символом єдності, усвідомлення того, що тільки спільними зусиллями можливо боротися з глобальними проблемами. Пилові бурі в Україні, аномальні посухи та масові пожежі в лісах, нестача питної води та, як наслідок, загроза продовольчій безпеці – все це наслідки діяльності людини та зміни клімату.

Адже кліматична криза настільки загрозлива та стрімка, що вимагає рішучих кроків від урядів усіх країн для її подолання. Більше того, шанси на успіх зростають, якщо в боротьбу з кліматичними змінами включаться підприємці та громадянське суспільство.

Рішення є. Воно зветься «Новим Зеленим Курсом» і це комплексний підхід до трансформації економіки, мислення та управління. Це пакет економічних та соціальних рішень, прийняття якого може стати точкою відліку для найбільших метаморфоз у світі та Україні.

Багато держав вже починають запроваджувати на ділі «Новий Зелений Курс», а не лише декларувати необхідність до нього долучитись. Зокрема, ЄС назвав Новий Зелений Курс основою виходу з кліматичної, а також коронавірусної кризи. Україна не може залишитись осторонь, адже нові реалії потребують нових комплексних рішень. Це вкотре продемонструвала нам і ситуація з пандемією коронавірусу.

Шукати нові «зелені» рішення для виходу із кризи будемо під час онлайн-заходу День Землі 2020 LIVE

Дата: 24 квітня 2020 , 13:00-14:30

Спікери:

Уляна Супрун, екс-міністерка охорони здоров’я

Роман Пучко, співзасновник ГО “Re:Think”, експерт у галузі інновацій та циркулярної економіки

Tim Sadler, Low Carbon Hub (United Kingdom), рішення для зеленого енергетичного переходу у громадах.

Питання до обговорення:

–        Який зв’язок між пандемією, економічною і кліматичною кризами

–        Що таке “Новий Зелений Курс” і як він може допомогти відновитися країнам після коронавірусної кризи?

  • Що таке циркулярна економіка і як її розвивати в Україні?
  • Як діяти владі, бізнесу та громадянському суспільству, аби запровадити “зелені” принципи і забезпечити українцям доступ до чистої енергії, гідні умови праці, освіти, медицини та умови для адаптації до наслідків кліматичної кризи?

Для участі потрібно зареєструватись за посиланням.  Після реєстрації на пошту надійдуть інструкції, як долучитися до події.

Додаткова інформація

Додаткова інформація: Інна Дацюк, спеціалістка із залучення людей 350.org  в регіоні CЕКЦА, inna@350.org

Цільова аудиторія

підлітки, молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
350.org
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko