Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Онлайн-школа менторів

Онлайн-школа менторів

Дата початку: 28 Листопада 2020

Дата закінчення: 3 Грудня 2020

Огранізатор:
УАЛ
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Як працювати з молоддю та бути в ресурсі? ? У час пандемії це стало справжнім викликом ?‍♀
Ми відкриваємо шестиденну “Онлайн-школу менторів” у рамках проєкту МенторZ, аби разом вчитися долати стрес, налагоджувати емоційний зв’язок з менті і знаходити час на турботу про себе. Адже наповнений ментор — щасливий менті ?
Відповіді на найактуальніші питання, а також ефективні інструменти у роботі з молоддю дадуть експерти з психології та ментального здоров’я.
? Ілля Полудьонний — психолог, сертифікований гештальт-терапевт, співведучий подкасту «Простими словами», співзасновник сервісу онлайн-психотерапії Treatfield.
?Христина Колесник — клінічна психологиня, керівниця програми “Психічне здоров’я в організації” Інституту психічного здоров’я УКУ. Консультантка з питань психічного здоров’я на робочому місці.
?Ольга Бондаренко, психологиня, менторка з кількарічним досвідом та інші.
Коли:
✅28-29 листопада — лекції від спікерів;
✅30 листопада – 2 грудня (у вечірній час) — виконання практичних завдань;
✅3 грудня — представлення напрацювань від учасників.
Кому: для всіх, хто вже працює з підлітками та молоддю, психологів, менторів, коучів, освітян.
? Щоб потрапити на “Онлайн-школу менторів”, реєструйся до 12:00 23 листопада за цим посиланням: https://forms.gle/NQiwxp4ztfKq6GKW6
Дізнавайся усе про менторство — відкривай для себе професію майбутнього! ?

Цільова аудиторія

молодь
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
УАЛ
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko