Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Онлайн-школа освітнього менеджменту

Онлайн-школа освітнього менеджменту

Дата початку: 14 Серпня 2020

Дата закінчення: 31 Серпня 2020

Регіон: Краматорськ, Україна

Огранізатор:
Донецький ОБЛІППО
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

             Графік дистанційних заходів “Онлайн-школи освітнього менеджменту” на серпень 2020 року 

Дата

 

Початок заходу

Тема заходу

Посилання для реєстрації

14.08 10.00 Планування закупівель та порядок визначення предмета закупівлі https://cutt.ly/ZsP9CSz
21.08 10.00 Управління персоналом: звільняємо працівника без ризиків https://cutt.ly/KsPtJZh
25.08 10.00 Цифровізація управлінських процесів в ЗЗСО https://forms.gle/7xYkKBQtrpg6Tdad7
26.08 10.00 Особливості розробки стратегії розвитку ЗЗСО https://forms.gle/fesFTCGwGw2Rp8ES6
27.08 10.00 Особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена Законом України «Про публічні закупівлі» https://cutt.ly/DsPn8lV
28.08 10.00 Девіантна поведінка учнів: попередження, припинення та правові наслідки https://cutt.ly/YsPLRl9
31.08 10.00 Процедури закупівель, договір про закупівлю https://cutt.ly/UsPEZ3m

 

Додаткова інформація

Керівництво Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти інформує, що у зв’язку зі змінами у чинному законодавстві про освіту, продовженням терміну дії обмежувальних заходів, пов’язаних із запобіганням поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, численними зверненнями керівників закладів освіти області та осіб, які бажають взяти участь у конкурсі на зайняття вакантних посад керівників закладів освіти, у дистанційному форматі організовано роботу онлайн-школи з питань освітнього менеджменту. Просвітницький ресурс запроваджується для керівників регіональних закладів освіти всіх рівнів та осіб, які бажають взяти участь у конкурсному відборі на зайняття вакантних посад керівників закладів освіти. Викладачі онлайн-школи надаватимуть онлайн-консультації та проводитимуть семінари-практикуми з низки нагальних питань функціонування закладу освіти та освітнього менеджменту. Зокрема, розглядатимуться питання розбудови внутрішньої системи оцінювання якості освіти, особливості кадрової політики, впровадження системи внутрішнього контролю. Крім цього, увагу буде зосереджено на антикорупційній діяльності, наданні додаткових освітніх послуг, фінансовій автономії закладу освіти, участі закладів освіти в тендерних процедурах та оформленні тендерної документації тощо. Звертаємо увагу, що для участі в занятті, необхідно зареєструватися не пізніше ніж за день до початку заходу.

Цільова аудиторія

дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Донецький ОБЛІППО
Вартість:

Безкоштовний

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko