Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Організація адвокаційної кампанії на місцевому рівні

Організація адвокаційної кампанії на місцевому рівні

Дата початку: 3 Березня 2021

Огранізатор:
Prometheus
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) у партнерстві із платформою масових відкритих онлайн-курсів Prometheus, за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), запускає онлайн-курс «Організація адвокаційної кампанії на місцевому рівні».

 • Ти громадський активіст чи вважаєш себе активним громадянином?
 • Тобі не байдуже, що відбувається у місті чи громаді, де ти проживаєш?
 • Ти часто чуєш термін «адвокація» і ставиш собі запитання що це таке?
 • Ти хочеш зрозуміти як вирішувати актуальні проблеми твоєї громади?
 • Тоді цей курс для тебе!

Адвокація – це «заклик до надання підтримки», це активна участь, а не кулуарні розмови, це початок ефективних змін у суспільстві, і вони починаються з тебе! До участі в онлайн-курсі запрошуються громадські активісти, лідери у своїх громадах та небайдужі громадяни, які готові долучатися до змін.

Мета курсу

Надати громадським активістам та небайдужим громадянам ключові знання і навички щодо організації успішних адвокаційних кампаній. Онлайн-курс спрямований на підготовку відповідальних громадян, які хочуть змінити свої громади на краще, реалізувати ініціативи через інструменти місцевої демократії та вплинути на владу. Під час курсу, активні громадяни навчатимуться будувати адвокаційні кампанії на місцевому рівні та відстоювати інтереси громади.

Формат курсу та подальші можливості

Онлайн-курс передбачає серію із семи навчальних модулів. Тривалість курсу 4-5 тижнів. Впродовж онлайн-курсу учасники зможуть навчитися як розпочати планування адвокаційних кампаній з нуля, так і отримати консультації від тренерів щодо впровадження чи коригування уже запланованих кампаній.

Учасники онлайн-курсу матимуть змогу відвідувати інші програми МРІ. Зокрема, ті з активних учасників навчання, котрі реалізують свої адвокаційні кампанії, будуть рекомендовані до участі в комплексній програмі МРІ «Академія громадянина». Випускники онлайн-курсу отримають сертифікати.

Навчальні модулі

 1. Участь громадян в процесі прийняття рішень. Компетенції та розподіл обов’язків у місцевому самоврядуванні. Кому та коли може знадобитись адвокація? Як виникла адвокація та у яких країнах набула найбільшого поширення? Історії успіху адвокації в Україні.
 2. Як будувати ефективні громадські кампанії на місцевому рівні? З чого почати адвокаційну кампанію та як розробляти успішні кампанії? Як відокремити проблему та відповідальних за її вирішення, не сплутати проблему з причинами?
 3. Формування коаліцій на місцевому рівні для вирішення проблем громади.
 4. Планування бюджету адвокаційної кампанії та залучення ресурсів.
 5. Медійний супровід адвокаційної кампанії.
 6. Оцінка успішності кампанії громадської адвокації.
 7. Найкращі практики кампаній громадської адвокації.

Цільова аудиторія

дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Prometheus
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko