Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Особливості бухгалтерського обліку неприбуткових організацій в умовах військового стану

Особливості бухгалтерського обліку неприбуткових організацій в умовах військового стану

Реєстрація до: 17 Травня 2022

Дата початку: 19 Травня 2022

Огранізатор:
Центр освіти дорослих "Перший"
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

ромадська спілка «Соціальне підприємство «Центр освіти дорослих «Перший» запрошує своїх партнерів, колег та друзів з громадського сектору, а також усіх охочих взяти участь в онлайн-тренінгу «Особливості бухгалтерського обліку неприбуткових організацій в умовах військового стану», що відбудеться 19 травня 2022 р. на платформі Zoom з 10:00.
Орієнтовна тривалість зустрічі 3 години.
Тренерка – Дар’я Трачова, доктор економічних наук, професорка, експертка з підприємництва, практикуюча підприємиця та бухгалтерка, дослідниця правових аспектів діяльності та обліку приватних підприємств та неприбуткових організацій, громадська діячка, авторка освітніх програм Центру освіти дорослих «Перший».
У фокусі – навчання активістів громадського сектору та об’єднань громадян, однак тренінг буде корисним для усіх зацікавлених.
Особливості бухгалтерського обліку неприбуткових організацій в умовах військового стану
Під час тренінгу будуть розглянуті наступні питання:
✔️ Реєстраційні дії в період військового стану;
✔️ Облік валютних операції;
✔️ Кадрові питання;
✔️ Волонтерська діяльність (додаткові документи: листи-клопотання, довідки – в яких випадках вони допоможуть бухгалтеру).

Цільова аудиторія

дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Центр освіти дорослих "Перший"
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko