Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Особистий та сімейний бюджет

Особистий та сімейний бюджет

Дата початку: 15 Листопада 2021

Огранізатор:
Prometheus
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Про курс

Що змушує нас витрачати свій бюджет саме так, а не інакше? Які чинники впливають на наше ставлення до грошей? Як правильно керувати своїми коштами, планувати витрати та постійно заощаджувати? Цей курс пропонує базові знання та практичні поради, як цього досягти. Економити насправді неважко – просто треба знати правила.

Курс має на меті донести до вас інформацію про закони та закономірності, типові переконання щодо витрачання коштів, а також спорядити вас необхідними інструментами та техніками збереження і примноження грошей.

Ми познайомимо вас із методикою проведення аудиту особистих фінансів, розповімо про корисні фінансові звички. Ви дізнаєтеся, як саме діє складний відсоток та чому важливо мати фінансову подушку та в якій валюті краще її зберігати. Ви зможете правильно обрати недержавний пенсійний фонд, бо знатимете, за якими критеріями його обирати. Податкові знижки, накопичувальне страхування залежно від професійного й сімейного статусу – у цьому всьому для вас не буде таємниць.

Більшість із нас живе, навіть не підозрюючи про психологію грошей. Найчастіше нам нічого не відомо про власні внутрішні установки щодо того, як їх витрачати. Між тим, гроші, без перебільшень, керують значною частиною нашого життя. Швидкі кредити – справжнісіньке лихо сьогодення – часто доводять нас до зубожіння. Наша тренерська команда розповість вам, за яких умов можна скористатися кредитом, а за яких – у жодному разі не варто. Ми проведемо вас складними лабіринтами, небезпечними течіями та заплутаними катакомбами світу фінансів і допоможемо вийти з цих каламутних вод сухими й неушкодженими!

Запрошуємо вас у захоплюючу подорож до країни грошей. Наші тренери вже чекають – не дочекаються, щоб команда ощадливих, далекоглядних та поміркованих поповнилася новими людьми. Приєднуйтеся. Добробут – не за горами!

Цей курс буде цікавим тим, хто:

 • Хоче закрити споживчі борги та навести порядок у фінансах
 • Хоче стати фінансово незалежною людиною, але не знає, з чого почати
 • Хоче зрозуміти, на якому він зараз фінансовому рівні та які наступні кроки потрібні для фінансового зростання
 • Вважає, що вести бюджет – це складно й займає багато часу
 • Цікавиться темою особистих фінансів

Програма курсу

 1. Вступ. Фінансова грамотність українців
 2. Як це – бути багатим? Психологія грошей
 3. З чого починати і де я зараз? Аудит власного фінансового становища
 4. Корисні фінансові звички
 5. Облік доходів і витрат
 6. Сила ранніх заощаджень, складного відсотку та конкретних дій для руху до фінансової свободи
 7. Кредитування. Варто/не варто
 8. Подушка безпеки (Резервний фонд)
 9. Недержавний пенсійний фонд
 10. Накопичувальне страхування

Своє навчання фінансовій грамотності ви можете продовжити на платному курсі авторів «Фінансова свобода. Як і куди інвестувати гроші».

Обсяг та тривалість курсу

1.5 години

Початок курсу

15.11.2021

Додаткова інформація

Цільова аудиторія

підлітки, молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Prometheus
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko