Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Підприємництво: Хто ваш клієнт?

Підприємництво: Хто ваш клієнт?

Дата початку: 22 Вересня 2021

Огранізатор:
Prometheus (MIT)
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Про курс

Чим ідея відрізняється від бізнесу? Бізнес має клієнта, який платить. І саме про це ми будемо говорити на курсі “Підприємництво: Хто ваш клієнт?” Массачусетського технологічного інституту. Ви навчитесь збільшувати групу ваших цільових клієнтів, а значить – збільшувати оберти вашого бізнесу.

Ми знаємо, що підприємництво – це творчий процес, і саме це робить його цікавим. Але для роботи вашого підприємства необхідний методичний підхід. Саме це поєднання творчості та дисципліни ви опануєте впродовж навчання. Після завершення курсу ви навчитесь:

 • проводити сегментацію ринку;
 • обирати стартову позицію на ринку;
 • розробляти портрети клієнтів;
 • обчислювати загальний розмір цільового ринку;
 • розуміти свого клієнта.

Курс заснований на дослідженнях стартап-компаній Массачусетського технологічного інституту та їхніх засновників. Завдяки цим дослідженням ви зможете ознайомитися з інноваціями в мобільних застосунках, 3D-друку, енергетичній електроніці, годинниковому виробництві тощо. Ви дізнаєтеся, як спілкуватись з потенційними клієнтами, зрозуміти суттєву різницю між аналізом ринку згори донизу та знизу вгору, а також розробите стратегічну основу для прийняття рішення про те, які ринки слід використовувати для вашого товару чи послуги.

Цей курс – переклад українською мовою курсу Entrepreneurship 101: Who is your customer? викладачів Массачусетського технологічного інституту.

Тривалість курсу:

10 тижнів

Програма курсу:

 1. Первинне дослідження споживачів.
 2. Аналіз ринку знизу вгору.
 3. Сегментація ринку.
 4. Аналіз стартових позицій на ринку.
 5. Розроблення портрету клієнта.
 6. Профілювання потенційного клієнта.
 7. Оцінка загального розміру цільового ринку.

  Більше

Цільова аудиторія

молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Prometheus (MIT)
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko