Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників: нові вимоги і можливості

Огранізатор:
Prometheus
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

ПРО КУРС

Однією з глобальних цілей сталого розвитку, затверджених у 2015 році на саміті ООН та підписаних Україною, є забезпечення всеохопної і справедливої якісної освіти та заохочення можливості навчання впродовж усього життя для всіх. І один із кроків на шляху до цієї мети – суттєве збільшення кількості кваліфікованих учителів, зокрема й через міжнародну співпрацю.

Прийняття законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» суттєво розширило такі можливості, оскільки внесло кардинальні зміни у сферу підвищення педагогічної кваліфікації, і ці новації набули чинності з 01 січня 2020 року.

Разом із свободою вибору та розширенням можливостей, яких усі так чекали, учительство й адміністрація шкіл отримали чимало запитань та неабияку відповідальність за ухвалення рішень – адже тепер виключно на рівні закладу освіти визначається, де і коли професійно зростатимуть його педагогічні працівники.

Цей курс розроблено для учасників процесу підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти:

  • педагогічних працівників;
  • педагогічних рад;
  • керівників і засновників (або уповноважених ними органів) ЗЗСО;
  • центрів професійного розвитку;
  • суб’єктів підвищення кваліфікації;
  • Державної служби якості освіти України.

Курс також може бути корисним для батьківства, студентства педагогічних вишів, а також науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти та всіх, хто цікавиться сферою педагогічного зростання.

Деталі

Цільова аудиторія

дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Prometheus
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko