Політичні ідеології: як розбиратись в політичних течіях

Безкоштовний

Опис події

ОНЛАЙН-КУРС. ДОСТУПНИЙ ПОСТІЙНО

У цьому курсі ми спробуємо розшифрувати складну палітру політичних партій та політичних течій через стрижневу основу – ідеологію, на яку політичні лідери чи рухи опираються. Саме розуміння ідеологічних засад: правих та лівих, консерваторів та лібералів, популістів та екстремістів, допоможе фільтрувати усі гасла, обіцянки та вчинки політиків через призму критичного мислення і вирізняти маніпуляції, неправду чи нещирі загравання з виборцями.

Ідеологія – це фундамент, на якому будується сильне і стабільне суспільство, і та субстанція, яка його скріплює і робить монолітним. А це означає, що кожен громадянин має для себе відповісти на питання “Хто я?”. Об’єкт, який можуть використати політики у власних меркантильних інтересах, чи Суб’єкт, який делегує політикам право представляти мої інтереси та реалізовувати мою волю, як виборця?

Необхідно розібратись, хто є хто. Чим відрізняються політичні рухи та партії, а у чому вони схожі. Які ідеологічні протистояння існують між ними, і які політичні союзи можливі. Кожні 4-5 років ми входимо у виборчі баталії, і обов’язок кожного громадянина – бути свідомим у своєму виборі і критичним щодо обіцянок політиків. А на право голосу дивитись не як на товар, а як на цінність.

Підписуйтесь на курс, і ви дізнаєтесь:

  • Що таке феномен ідеологій?
  • Які існують класичні політичні ідеології, на яких цінностях і переконаннях вони базуються?
  • Які тоталітарні ідеології людство створило і які висновки зробило?
  • Які ідеології нам принесла сучасна доба і яку кризу переживають сьогодні політичні ідеології?
  • Який сучасний стан політичних ідеологій в Україні?
  • Як не стати жертвою політичних маніпуляцій та несумісних зі здоровим глуздом обіцянок політиків?

Додаткова інформація

Курс доступний на офіційному сайті ВУМ: https://vumonline.ua/course/political-ideologies/

Цільова аудиторія
підлітки, дорослі, молодь, люди старшого віку