Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

«POWERPOINT ЕКСПЕРТ: ЛАЙФХАКИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ІДЕАЛЬНИХ ПРЕЗЕНТАЦІЙ»

«POWERPOINT ЕКСПЕРТ: ЛАЙФХАКИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ІДЕАЛЬНИХ ПРЕЗЕНТАЦІЙ»

Реєстрація до: 16 Травня 2021

Дата початку: 21 Травня 2021

Дата закінчення: 21 Травня 2021

Регіон: Сєвєродонецьк, Україна

Огранізатор:
Луганський ОІППО
Вартість:

Від 110 грн

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Цей курс підійде і для тих, хто вже володіє програмою MS PowerPoint, але його слайди чомусь виглядають як в 1997 році. Після цього курсу ви заново відкриєте для себе PowerPoint як потужний арсенал для візуалізації своїх ідей і проєктів. Якщо ви той, хто хоче кардинально змінити свій підхід до презентацій, навчитися робити їх швидше, соковитіше, переконливіше і насамперед із задоволенням, то вам до нас. На цьому семінарі ви навчитеся правильно застосовувати анімації, дізнаєтеся про сучасну кольористику слайдів, зможете пристосовувати презентації для онлайн-навчання та зберігати їх у якості відеофайлів.

Додаткова інформація

Форма для реєстрації   https://forms.office.com/r/spQqX9KrKY

Цільова аудиторія

молодь, дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Луганський ОІППО
Вартість:

Від 110 грн

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko