Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

PRO парламент: навіщо нам депутати

PRO парламент: навіщо нам депутати

Дата початку: 28 Січня 2021

Огранізатор:
ВУМ online
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Чи не щодня ми чуємо, читаємо і говоримо про політиків, Верховну Раду, депутатів, але насправді так мало знаємо про те, як же працює вся ця політична конструкція. В когось є поверхневе сприйняття процесів державного управління, хтось знає лише про деякі права, обов’язки і завдання народних депутатів. І при цьому ми самі з наших же податків платимо їм заробітну плату, не розуміючи, що маємо отримувати натомість. Цю ситуацію варто виправляти!

Для кого цей курс? Цей курс для всіх, хто усвідомлює, що без розуміння цілісної картинки – як працює Верховна Рада – не вийде ефективної взаємодії між владою та народом, і тому має бажання нарешті з цим розібратися.

Мета курсу – допомогти прояснити базові аспекти роботи Верховної Ради України, розглянути парламентську «кухню» та продемонструвати, як громадяни можуть впливати на парламент.

Основна перевага цього курсу – матеріал викладається доступною, людською мовою, без вживання складних юридичних термінів. Навчальні модулі курсу стосуються функціонування Верховної Ради. Теоретичні аспекти доповнені практичними порадами, які може взяти собі на озброєння кожний громадянин.

До курсу долучені гостьові спікери – чинні народні депутати, які вперше отримали мандат та долучилися до політичної діяльності. Вони діляться своїми враженнями, як воно – бути «по ту сторону барикади», і дають поради щодо взаємодії з парламентом.

Курс допоможе знайти відповіді на такі запитання:

  • Що таке представницька демократія, і чому це єдина форма народовладдя, яка зараз нам доступна?
  • Який склад парламенту і як він формується?
  • Хто такий депутат? Що йому потрібно робити? За що депутат отримує зарплату?
  • Як ухвалюються закони, і чому в цій сфері виникає стільки суперечок?
  • Як Верховна Рада контролює виконавчу владу?
  • Взаємодія Верховної Ради та Президента України. Яка між ними співпраця?
  • Чи можливо вплинути на парламент? Як із ним співпрацювати?
  • Чи можливо сформувати парламент без виборів?

До зустрічі у навчальному курсі!

Навчальне навантаження курсу відповідає 0,2 кредитів ЄКТС.

Курс створено за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Цільова аудиторія

молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
ВУМ online
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko