Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Продакт-менеджмент: що? де? чому? | 22.03

Продакт-менеджмент: що? де? чому? | 22.03

Реєстрація до: 22 Березня 2021

Дата початку: 22 Березня 2021

Дата закінчення: 22 Березня 2021

Регіон: Київ, Україна

Огранізатор:
Освітня асамблея
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

З кожним роком на ринку вакансій з’являється все більше оголошень про пошук продакт-менеджерів.

Багатьох ці два слова лякають. І дарма. Адже на сьогодні продакт-менеджмент — одна з найперспективніших професій. Відповідати за весь процес створення і монетизації продукту. Приймати рішення про вибір аудиторії, досліджувати конкурентів і слідкувати за ринком. Хіба не цікаво?

Україні потрібні продакт-менеджери. Не лише в IT. Сфера діяльності необмежна. Але це саме та професія, яку не навчають в університеті.

Ми запросили Павла Войцехівського, продакт-менеджера компанії WIX. 22 березня о 19:00 наш гість розповість про те, як досягать успіхів у продакт-менеджменті. Як створити продукти з нуля у продуктових компаніях, навіть не маючи попереднього досвіду та рівня підготовки. Якщо ти вже маєш досвід у професії – зможеш його поглибить чи ідентифікувати наявні проблеми.

Лекція відбудеться онлайн.
Реєструйся, щоб отримати посилання: https://arsl.at/kkhpt

Цільова аудиторія

молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Освітня асамблея
Вартість:

Безкоштовний

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko