Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Проєкт “IMPULSE” відкриває для вчителів англійської програму обміну кращими практиками

Проєкт “IMPULSE” відкриває для вчителів англійської програму обміну кращими практиками

Дата початку: 4 Травня 2020

Дата закінчення: 15 Травня 2020

Регіон: Маріуполь, Україна

Огранізатор:
ГО "Фонд розвитку Маріуполя"
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Запрошуємо вчителів англійської мови приєднатися до онлайн-тренінгів, щоб зробити Ваші уроки ще цікавішими і кориснішими для учнів. Двогодинні ZOOM-семінари пройдуть в період з 4 по 15 травня, у зручний для викладачів час.

Ми пропонуємо приєднатися до однієї із запропонованих тем навчання:

  • Навички 21-го століття: Що таке навички 21-го століття? Чому потрібно їм навчати? Що таке критичне мислення, які ресурси допоможуть нам розвинути критичне мислення учнів (графічні органайзери, реклама, nytimes.com). Що таке медіаграмотність і як її розвивати?
  • Інтерактивне навчання покоління Z: Хто такі «Покоління Z», «Покоління А», відмінності в сприйнятті інформації. Інтерактивні форми навчання – Rebus Generator, QR Code Generator, Flippity.net, Quizlet, Kahoot, Playfactile (Jeopardy).
  • Як вчити нове покоління: Розробка навчального плану для задоволення потреб учнів, в тому числі для дітей з особливими освітніми потребами. Навчання студентів, а не книг. Використання доступних в класі ресурсів і онлайн-платформ.
  • Активне середовище навчання: Основні принципи активного навчання для покоління Z. Ролі вчителя і учнів в процесі. Ігри як спосіб створення середовища активного навчання. Графічні органайзери для читання та аудіювання. Роль формуючої оцінки в інклюзивній освіті. Помилка та коригування.

Період проведення: 04-15 травня 2020 р.

Формат: Zoom-семінари (2 години – з 16:00 до 18:00)

Для реєстрації просимо заповнити форму (термін прийому заявок подовжено) за посиланням.

Контактна інформація: education.centre@frm.com.ua, 067 544 42 41.

Проєкт «IMPULSE» розроблений громадською організацією “Фонд розвитку Маріуполя” спільно з Маріупольською міською радою, Донецьким державним університетом управління, Маріупольським міським ліцеєм, громадською організацією «Маріупольська Спілка Молоді», Агентством місцевої демократії (LDA Mariupol) за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Цільова аудиторія

дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
ГО "Фонд розвитку Маріуполя"
Вартість:

Безкоштовний

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko