Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Психологія для всіх

Психологія для всіх

Реєстрація до: 14 Вересня 2020

Дата початку: 14 Вересня 2020

Дата закінчення: 28 Жовтня 2020

Регіон: Полтава, Україна

Огранізатор:
ГО "Центр освіти дорослих Полтавщини"
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Очікувані результати для учасників: отримати знання про: основні поняття сучасної психологічної науки, особливостей розвитку та функціонування пізнавальної та емоційно-вольової сфери людини, їх оцінки за допомогою методів психологічного пізнання, засобів саморегуляції, самопізнання та саморозвитку.

Завдання курсу – практикуму: сформувати компетенції у сфері уявлень про закономірності психічного життя людини, методи застосування саморегуляції та корекції власної поведінки, особливостей організації ефективної міжособистісної взаємодії, механізмів її налагодження.

Додаткова інформація

Заняття будуть проходити по понеділках та середах з 17.00 до 19.00. Курс розрахований на 32 години.

Реєстрація на  курс: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScYdOLCbc-H4QHL5qAqBiBj-KFabeOMisvZ5_x0UV8QDFu2Qg/viewform

Цільова аудиторія

дорослі, люди старшого віку, молодь
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
ГО "Центр освіти дорослих Полтавщини"
Вартість:

Безкоштовний

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko