Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Розмовний онлайн клуб ділової української мови

Розмовний онлайн клуб ділової української мови

Дата початку: 11 Березня 2021

Огранізатор:
Розмовний клуб з Зоряною Гуцуляк
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Український розмовний клуб з Зоряною Гуцуляк — це волонтерський проєкт та  віртуальний салон для спілкування та вдосконалення ділової української мови для професіоналів, для яких українська не є рідною.

Клуб створений, в першу чергу, для російськомовних спеціалістів, які переходять на українську мову або мають потребу удосконалити її. Також клуб відкритий для англомовних українців, які народились за кордоном і вивчають мову своїх батьків.

Основна аудиторія клубу — це представники творчих індустрій, наприклад: дизайн, реклама, видавнича справа, мистецтво. Тут можна зустріти однодумців, завести професійні контакти, започаткувати колаборації, дізнатись більше про цікавих людей та їх проєкти, побороти свої страхи як і публічних виступів, так і страхи переходу на українську мову, упередження щодо суржику чи русизмів.

Додаткова інформація

Участь у клубі безкоштовна. Сесії відбуваються щотижня у четвер у Zoom о 19:00 за київським часом. При потребі, учасники мають змогу працювати у малих групах по 2-3 людини. Кількість учасників не обмежена. Тривалість однієї сесії — 2 години. Рівень знання мови значення не має. Щоб долучитися до клубу, потрібно написати на електронну адресу: zoryana@gutsulyak.studio

Сесії плануються на довготривалу перспективу — протягом 2022 року. Детальніше про клуб можна дізнатись на Facebook-сторінці.

Цільова аудиторія

молодь, дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Розмовний клуб з Зоряною Гуцуляк
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko