Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Самореалізація в умовах невизначеності

Самореалізація в умовах невизначеності

Реєстрація до: 15 Травня 2022

Дата початку: 16 Травня 2022

Дата закінчення: 11 Червня 2022

Огранізатор:
Центр освіти дорослих "Перший"
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Цей курс ознайомить слухачів з мовою та культурою німецькомовних країн, використовуючи як підготовлені викладачем, так і автентичні матеріали з тематичною лексикою та граматичними структурами.
Слухачі матимуть можливість практикувати аудіювання, читання, письмо та говоріння німецькою мовою під час занять на уроці та при виконанні домашнього завдання.

Програма курсу відповідає рівню A1 (елементарний) Загальноєвропейської системи володіння мовами (CEFR).

На кінець курсу слухачі зможуть:
• розуміти та використовувати знайомі повсякденні вирази та найпростіші фрази, спрямовані на задоволення потреб конкретного типу
• представити себе та інших, а також ставити й відповідати на запитання про особисті дані, наприклад, де він/вона живе, людей, яких вони знають, тощо
• розмовляти на повсякденні теми, за умови, що співрозмовник говорить повільно й чітко та готовий допомогти.

Перелік тем, що будуть розглянуті під час навчання:
• Про себе, свою сім’ю та походження
• Погода та одяг
• Їжа та напої в ресторані чи кафе, приготування їжі, кулінарні рецепти
• Житло: будинки, кімнати тощо.
• Вільний час. Зустрічі.
• Орієнтація у місті.
• Професія та робота.
• Навчання: дитячий садок, школа, університет.
• Здоров’я та проблеми здоров’я
• Наміри, зобов’язання та потреби.

Освітня програма проводиться Громадською спілкою “Соціальне підприємство “Центр освіти дорослих “Перший” в межах проекту  “Центр Освіти Дорослих – інструмент сталого розвитку громади” за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Цільова аудиторія

дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Центр освіти дорослих "Перший"
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko