Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

семінар тренінг "Комунікативна культура педагога"

семінар тренінг "Комунікативна культура педагога"

Реєстрація до: 14 Січня 2022

Дата початку: 17 Січня 2022

Дата закінчення: 18 Січня 2022

Регіон: Луцьк, Україна

Огранізатор:
ВІППО
Вартість:

Від 132 грн

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Освітня програма семінару-тренінгу«Комунікативна культура педагога»  розрахована на  цільову аудиторію: вчителі ЗЗСО.  Укладач   програми: Жалко Т.Й., доцент, кандидат філологічних наук, доцент  кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів Волинського ІППО. Метою програми є розвиток підвищення методичного та практичного рівня комунікативної компетентності педагогів, мовної грамотності, практичне оволодіння основами стилів української мови, що забезпечить ефективність професійного спілкування, допоможе успішно розв’язувати проблеми і завдання у професійній діяльності.  Видається електронний сертифікат на 8 год.  В сертифікаті вказані напрями підвищення кваліфікації: “Розвиток професійних компетнтностей”, “Розвиток та удосконалення мовно-комунікативної компетентності педагогів закладів освіти“.

Очікувані результати навчання:

  1. Знання комунікативних компетенцій, необхідних у професійному спілкуванні педагогів.
  2. Вміння алгоритмізувати власні дії залежно від умов і цілей комунікативного процесу. 
  3. Здатність моделювати навчальні заняття з використанням комунікативних технологій на забезпечення індивідуальної освітньої траєкторії педагога.
  4. Вироблення навичок оптимальної мовної поведінки у професійній сфері.

Цільова аудиторія

дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
ВІППО
Вартість:

Від 132 грн

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2022 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko